( 3 : 5 )
Jesień 2019 - 2. Liga 6x6

150' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
147' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
140' Michał Chęciak eXc Mobile Ochota
136' Wojciech Nowak eXc Mobile Ochota
129' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
126' Marek Jurga eXc Mobile Ochota
123' Kacper Barej eXc Mobile Ochota
118' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
116' Marek Jurga eXc Mobile Ochota
109' Kacper Barej eXc Mobile Ochota
107' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
150' Tomasz Barej eXc Mobile Ochota
147' Tomasz Barej eXc Mobile Ochota
140' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
136' Adrian Barej eXc Mobile Ochota
129' Michał Chęciak eXc Mobile Ochota
126' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
116' Kacper Barej eXc Mobile Ochota
109' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
1Marek Jurga eXc Mobile Ochota
1Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota

W pojedynku przedostatniej z pierwszą drużyną nie trudno było wskazać faworyta. Nyła nim rozpędzona FC Ochota, która wydaje się, że coraz pewniej zmierza do powrotu do pierwszej ligi. Jednak skazywani na pożarcie FC Devs, postawili rywalom wysoko poprzeczkę i dość nieoczekiwanie,  pierwsza połowa była bardzo zacięta, a oba zespoły walczyły o posiadanie piłki. Pierwsza bramka padła w 7 minucie, po świetnej indywidualnej akcji Przemysława Sawickiego i mieliśmy 0:1. Zespół gospodarzy nie pozostał dłużny i już w 9 minucie wyrównał stan rywalizacji. Po 17 minutach wynik meczu wynosił 3:3. Do przełamania, doszło za sprawą wcześniej wspomnianego Sawickiego. Jeszcze przed przerwą, skromne prowadzenie, podwyższył Kacper Barej. Ochota wyraźnie przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę dopiero w drugiej połowie. Juz na jej początku, cztery szybkie ciosy podcięły skrzydła i zauważalnie rozwścieczyły Devs. Gospodarze po chwilowej nieobecności w meczu odpowiedzieli strzałem Władysława Dudzica. Ostatecznie, po twardym spotkaniu i kilku żółtych kartkach, drużyna z Ochoty umocniła się na fotelu lidera i pewnie zmierza ku wygraniu ligi. Popularne "Diabły" natomiast ponownie natomiast ponownie muszą przełknąć gorycz spadku i w pzyszłym sezonie, przyjdzie im się odbudowywać wna trzecim szczeblu rozgrywek.