( 6 : 3 )
Jesień 2019 - 1. Liga 6x6

150' Kamil Rutkowski New Greenback
148' Jarosław Jamrozik New Greenback
117' Jarosław Jamrozik New Greenback
115' Michał Rogalski New Greenback
113' Grzegorz Gaworek New Greenback
107' Sebastian Wereszczak New Greenback
104' Paweł Michoński New Greenback
103' Kamil Rutkowski New Greenback
147' Kamil Wereda Młodzi Perspektywiczni
145' Kamil Wereda Młodzi Perspektywiczni
143' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
125' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
122' Tomasz Muszyński Młodzi Perspektywiczni
112' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
150' Jarosław Jamrozik New Greenback
148' Grzegorz Gaworek New Greenback
117' Roman Olszewicz New Greenback
115' Kamil Rutkowski New Greenback
113' Jarosław Jamrozik New Greenback
107' Roman Olszewicz New Greenback
104' Kamil Rutkowski New Greenback
103' Paweł Michoński New Greenback
145' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
143' Kamil Wereda Młodzi Perspektywiczni
125' Hubert Chabowski Młodzi Perspektywiczni
122' Marcin Witowski Młodzi Perspektywiczni
112' Paweł Trzcionkowski Młodzi Perspektywiczni
Kamil Wereda Młodzi Perspektywiczni
1Jarosław Jamrozik New Greenback

Starcie New Greenback z Młodymi Perspektywicznymi zapowiadaliśmy jako bardzo wyrównane, ale pierwsza połowa przez niemal cały czas jej trwania była wysoce jednostronna. Już po siedmiu minutach nominalni gospodarze prowadzili 3:0 po bramkach Pawła Michońskiego po centrze z rzutu rożnego, Kamila Rutkowskiego i Sebastiana Wereszczaka. Wprawdzie goście odpowiedzieli w 12 minucie trafieniem Tomasza Muszyńskiego, ale po nieco ponad kwadransie było już 6:1. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Grzegorz Gaworek, Michał Rogalski oraz ponownie Jamrozik. Zwłaszcza to ostatnie trafienie było rzadkiej urody, gdyż defensor NG popisał się ładnym uderzeniem z powietrza. Wydawało się wtedy, że to będzie koniec emocji, ale jeszcze przed przerwą Marcin Witkowski ustrzelił dublet i pierwsza część zakończyła się rezultatem 6:3. Po zmianie stron New Greenback atakowali nadal, ale świetnie w „klatce” spisywał się Arkadiusz Siwiński, który kilkukrotnie uchronił swoją drużynę przed stratą gola. I przez większą część drugiej połówki żadnej z drużyn nie udało się skierować piłki do siatki i dopiero w 43 minucie zmienił się ten stan rzeczy. Wtedy to hat-tricka skompletował Witkowski, a po chwili dwa razy pokonywał golkipera Kamil Wereda i z wyniku 6:3 zrobiło się nagle 6:6, a do końca widowiska ledwie 3 minuty. Potem goście mieli szanse na zwycięskiego gola, dwukrotnie obili słupek, ale jak się okazało, na samym finiszu tych zawodów przebudzili się gospodarze. I po golach Jamrozika w 48 i Rutkowskiego w 50 minucie przesądzili o losach tej rywalizacji. New Greenback ostatecznie wygrali 8:6, ale mieli mnóstwo szczęścia, gdyż przez swoją nieskuteczność i niefrasobliwość mogli stracić pewne niemal trzy punkty. Z kolei Młodzi Perspektywiczni pokazali klasę i byli bliscy wielkiego come-backu, ale i tak należą im się brawa za ten występ.