( 1 : 2 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

130' Marcin Kamiński TSP Szatańskie Pęto
107' Marcin Kamiński TSP Szatańskie Pęto
150' Artur Igras Old Legion
140' Piotr Bors Old Legion
129' Patryk Lewandowski Old Legion
128' Maciej Lewandowski Old Legion
116' Bartek Adamiak Old Legion
113' Artur Perekitko Old Legion
130' Bartosz Ochman TSP Szatańskie Pęto
107' Bartosz Ochman TSP Szatańskie Pęto
150' Michał Buczak Old Legion
129' Mateusz Szum Old Legion
128' Bartek Adamiak Old Legion
116' Michał Buczak Old Legion
113' Michał Buczak Old Legion
1Wojciech Gawryołek TSP Szatańskie Pęto
1Michał Buczak Old Legion
1Piotr Bors Old Legion

W meczu 4. kolejki czwartej ligi, TSP Szatańskie Pęto podejmowało Old Legion. Faworytem tego spotkania byli z pewnością Legioniści, którzy zasygnalizowali ostatnio wysokie aspiracje. Skazywane  na pożarcie Pęta, nieoczekiwanie w 7 minucie wyszły na prowadzenie po golu swojego kapitana, Bartosza Ochmana. W 13 minucie odrabianie strat rozpoczęli, po golu Michała Perekitko z rzutu wolnego. Od tej pory na boisku rządził już tylko faworyzowany Legion.  W 16 minucie Bartek Adamiak podwyższył na 2:1 i ustalił wynik pierwszej połowy. Po zmianie stron dominacja ekipy w zielonych trykotach, która nie podległa żadnej dyskusji. Po składnych akcjach, zdobyli jeszcze cztery bramki. TSP odgryzło się tylko raz i w pełni zasłużone trzy punkty powędrowały na konto Legionu. Dzięki temu, zespół z eLką na piersi awansował na fotel lidera rozgrywek. Szatańskie Pęto zanotowało trzecią porażkę w tym sezonie i marzenia o awansie musi raczej odłożyć przynajmniej do kolejnego sezonu.