( 1 : 2 )
Jesień 2019 Czwarta Liga

137' Patryk Grochowalski Czupakabry Warszawa
132' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
120' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
132' Patryk Grochowalski Czupakabry Warszawa
120' Hasham Mahozi Czupakabry Warszawa
1Andrzej Załucki Haratacze

W spotkaniu rozkręcających się Czupakabr Warszawa z liderem Harataczami liczyliśmy na dobry mecz i nie zawiedliśmy się. Już po kwadransie gry nominalni goście prowadzili 0:2 po golach Andrzeja Załuckiego i Maksyma Frantisova. Lecz przed przerwą gola kontaktowego zdobył Filip Tetla po podaniu Heshama Mahoziego i było już tylko 1:2. I jak się okazało, wynik w pierwszej połowie już się nie zmienił. Po zmianie stron, w 32 minucie, Tetla, wykorzystując zagranie Patryka Grochowalskiego, po raz drugi wpisał się na listę strzelców, ale nie minęło 60 sekund i na 2:3 uderzył Rafał Bodziński po asyście Patryka Rosłańca. Po chwili znowu był remis, tym razem to Grochowalski znalazł drogę do siatki, czym doprowadził do stanu 3:3. I wydawało się, że takim rezultatem zakończy się to widowisko, ale w ostatnich 5 minutach goście przeprowadzili prawdziwą szarżę na bramkę oponentów. I w tym czasie zdobyli trzy gole. Najpierw swoje drugie trafienie zdobył Załucki, a potem Michał Durski w końcowych 120 sekundach skompletował dublet, czym załatwił sprawę. Finalnie po świetnym, emocjonującym widowisku Haratacze ograli Czupakabry Warszawa 3:6 i pozostali po tej kolejce na szczycie tabeli.