( 1 : 4 )
Jesień 2019 - 2. Liga 7x7

139' Tomasz Łokietek Sadybianka
138' Cezary Przybylak Sadybianka
134' Tomasz Łokietek Sadybianka
102' Dariusz Nowak Sadybianka
147' Karol Kubicki BKS 04 Górki
143' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
140' Karol Kubicki BKS 04 Górki
137' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
127' Jakub Wysocki BKS 04 Górki
125' Tomasz Słodki BKS 04 Górki
119' Karol Kubicki BKS 04 Górki
111' Igor Szymańczyk BKS 04 Górki
110' Jakub Wysocki BKS 04 Górki
147' Igor Szymańczyk BKS 04 Górki
143' Igor Szymańczyk BKS 04 Górki
133' Karol Kubicki BKS 04 Górki
125' Karol Kubicki BKS 04 Górki
119' Piotr Klejnowski BKS 04 Górki
111' Piotr Klejnowski BKS 04 Górki
110' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
1Karol Kubicki BKS 04 Górki

Punkt o 11 na murawie zameldowały się drużyny, które w tej edycji delikatnie mówiąc zawodzą. Otóż w piątej kolejce Drugiej Ligi Siódemek los skojarzył ze sobą szóstą oraz ósmą drużynę w tabeli, a dokładnie Sadybiankę i BKS 04 Górki. Ekipa Krzysztofa Pawlaka w tej edycji miała rozdawać karty na tym szczeblu LB. Podobnie zresztą jak „Górki”, które jakby nie było bronią brązowych krążków z wiosny. Tymczasem pierwsi grają w kratkę, a drudzy kompletnie zawodzą, wygrywając tylko jeden z czterech meczów. Tak naprawdę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Tymczasem pierwsi do głosu doszli gospodarze, którzy już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie. Niestety dla nich jak się później okazało był to ich jedyny gol w tej odsłonie. Natomiast „Górki” dały rywalom popis skutecznej gry. Już w dziesiątej minucie doprowadziły do remisu, a minutę potem prowadziły już 2:1. Mało tego w dziewiętnastej minucie gracze w żółtych trykotach trafili po raz kolejny, a dwudziestej piątej ustalili wynik pierwszej połowy na 4:1. Po zmianie stron BKS wcale nie miał zamiaru się zatrzymać i bardzo szybko przeszedł do konkretów. Potrzebował ośmiu minut, by wbić kolejne dwa gole, wychodząc na prowadzenie 6:1. Wydawało się, że już jest po meczu, tymczasem ekipa z Sadyby nieoczekiwanie zadbała o to, by goście w tym meczu się nie zatrzymali. Otóż gracze w granatowych trykotach w ciągu pięciu minut wbili rywalowi trzy gole, zmniejszając rezultat do dwóch goli (6:4). Zatem wynik pomału stawał się sprawą otwartą. Tymczasem jak się za chwilę okazało taki splot wydarzeń podziałał na gości jak płachta na byka. Mikołaj Tchorzewski i spółka bowiem momentalnie odpowiedzieli i to z przytupem. BKS 04 Górki w samej końcówce dołożył jeszcze trzy gole i całkowicie zasłużenie pokonał Sadybiankę 9:4. Królem polowania został Karol Kubicki, który tego dnia popisał się hattrickiem i dwiema asystami. Ponadto świetnie wsparł go kwartet: Szymańczyk – Wysocki – Klejnowski – Ojrzyński, z którego każdy z graczy przynajmniej dwukrotnie zapisał się w statystykach.