( 0 : 2 )
Jesień 2019 - 1. Liga 7x7

146' Bartek Adamiak Young Legion
144' Bartek Adamiak Young Legion
141' Mariusz Popek Moszna Squad
126' Michał Ocipka Moszna Squad
109' Damian Metryka Moszna Squad
107' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
146' Alan Stępniewski Young Legion
144' Paweł Grzela Young Legion
141' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
109' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
107' Jacek Wróblewski Moszna Squad
1Bartek Adamiak Young Legion
1Marcin Lipa Young Legion
1Łukasz Bednarski Moszna Squad
1Damian Metryka Moszna Squad
1Adrian Brzuchacz Moszna Squad

W absolutnym hicie tej serii Pierwszej Ligi Siódemek, którego stawką był fotel lidera pierwszy zespół w tabeli mierzył się z drugim, a dokładnie Young Legion podejmował Moszna Squad. Wojtek Starożyk i spółka byli w bardziej komfortowej sytuacji, gdyż mieli trzy punkty przewagi. Jedni i drudzy jednak byli w świetnych humorach. Pierwsi bowiem w zaległym meczu pokonali obrońców mistrzowskiego tytułu – Chemika Bemowo, drudzy zaś w ostatniej serii rozbili aktualnych wicemistrzów – Gladiatorów. Spodziewaliśmy się zatem wielkich emocji i takie też otrzymaliśmy. Od początku mecz mógł się podobać. Oglądaliśmy zawody prowadzone w szybkim tempie, a ponadto żadna ze stron nie ostawiała nogi, co dodawało widowisku tylko pikanterii. Skuteczność jednak była praktycznie po jednej stronie. To ekipa Pawła Maula w tym aspekcie górowała nad rywalem, prowadząc do przerwy 2:0. Wynik otworzył jak się później okazało najlepszy na placu Adrian Brzuchacz, natomiast wynik do przerwy ustalił Damian Metryka przy asyście Brzuchacza. Mało tego tuż po zmianie stron gola na 3:0 zdobył Michał Ocipka i już było wiadomo, że „Legioniści” będą mieli bardzo trudne zadanie by zmienić niekorzystny wynik. Oczywiście ruszyli zdecydowanie do przodu, ale z gola ciszyli się znów rywale. W czterdziestej pierwszej minucie bowiem Mariusz Popek wykorzystał kolejne zagranie Brzuchacza i było już 4:0. W samej końcówce gospodarze zmusili jeszcze Mosznę do wysiłku, a mianowicie Bartek Adamiak pięć minut przed końcem meczu w ciągu sześćdziesięciu sekund wbił dwa gole, zmniejszając straty do dwóch trafień. Goście jednak zmobilizowali się na ostatnie fragmenty meczu i nie pozwolili oponentowi na więcej. Ostatecznie Moszna Squad po bardzo dobrych zawodach zasłużenie pokonał Young Legion 4:2 i został nowym liderem Pierwszej Ligi Siódemek.