( 4 : 1 )
Jesień 2019 Pierwsza Liga

149' Mateusz Abramczyk UKS Południe Czosnów
118' Robert Graff UKS Południe Czosnów
149' Krzysztof Gołos Gladiatorzy
138' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
135' Maksym Plantisov Gladiatorzy
135' Michał Raciborski Gladiatorzy
130' Paweł Pająk Gladiatorzy
115' Daniel Purchalak Gladiatorzy
105' Michał Dryński Gladiatorzy
103' Daniel Purchalak Gladiatorzy
1Wojciech Nowakowski Gladiatorzy

Punkt o 9 rano w ramach trzeciej serii Pierwszej Ligi Siódemek na murawie przy Obrońców Tobruku 11 zameldowały się drużyny Gladiatorów oraz UKS-u Południe Czosnów. Zdecydowanym faworytem byli tutaj aktualni wicemistrzowie bemowskich siódemek, którzy wygrali oba pierwsze mecze, podczas gdy goście zagrali w kratkę, inkasując tylko jedną wygraną. Gladiatorzy jak na „herosów” przystało od razu stłamsili rywala, aplikując mu w osiem minut trzy szybkie gole kolejno autorstwa – Aleksandra Szyszki, Michała Zagóskiego oraz Michała Dryńskiego. Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji, co podkreślił tylko w piętnastej minucie Michał Raciborski, trafiając na 4:0. Trzy minuty potem w końcu odgryźli się rywale, a dokładnie do siatki gospodarzy trafił Robert Graff. Wydawało się, że po trzech pierwszych golach gracze w fioletowych trykotach mogą pobić swój rekord z pierwszej serii, gdy wbili rywalom dwanaście goli, ale jakby się zacięli, albo zwolnili tempo, pozwalając rywalom na więcej, bo mecz do końca pierwszej połowy był już w miarę wyrównany, a wynik nie uległ zmianie. Po przerwie jednak Gladiatorzy rozkręcili się na dobre, aplikując rywalom gole z częstotliwością niemal szwajcarskiego zegarka. Na listę strzelców wpisywali się jeszcze – Paweł Pająk, Daniel Purchalak, dwukrotnie Aleksander Szyszka, a do tego hattricka skompletował najlepszy na placu, debiutant w ekipie gospodarzy - Wojtek Nowakowski. Honor gości zaś w drugiej połowie uratował Mateusz Abramczyk. Ostatecznie Gladiatorzy pewnie pokonali UKS Południe Czosnów 10:2, pozostając na czele tabeli z kompletem trzech zwycięstw.