( 2 : 0 )
Jesień 2019 - 1. Liga 7x7

132' Michał Głębocki Moszna Squad
130' Michał Burzyński Moszna Squad
121' Marcin Napierski Moszna Squad
103' Michał Głębocki Moszna Squad
146' Bartłomiej Nowak Wariaty Kuchara
143' Łukasz Szemborowski Wariaty Kuchara
132' Marcin Napierski Moszna Squad
130' Maciej Latosiewicz Moszna Squad
121' Maciej Latosiewicz Moszna Squad
103' Tomasz Lichański Moszna Squad
146' Artur Miszkiewicz Wariaty Kuchara
143' Karol Guz Wariaty Kuchara
1Tomasz Lichański Moszna Squad

Na zakończenie trzeciej serii Pierwszej Ligi Siódemek doszło do bardzo ciekawej konfrontacji, w której w szranki stanęli Moszna Squad oraz Wariaty Kuchara. Faworytem była tutaj ekipa Pawła Maula, która po niespodziewanej porażce w pierwszym meczu, przed tygodniem wprawdzie nie bez problemów, ale odprawiła już z kwitkiem Varsovię. Goście tymczasem zdążyli już zapłacić podwójne frycowe, przegrywając oba pierwsze starcia, a że pierwsze z nich przegrali sromotnie z obecnym liderem, to do tego meczu przystępowali z ostatniej pozycji. Ledwo mecz się zaczął, a goście musieli gonić wynik. W trzeciej minucie bowiem Tomek Lichański obsłużył podaniem Michała Głębockiego ,a ten otworzył wynik spotkania. Potem wprawdzie lepiej na murawie prezentowali się gospodarze, ale bardzo długo nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Wariaty z kolei również nie pozostawały bierne i nawet były bliskie wyrównania, ale zamiast tego parę minut przed przerwą na 2:0 podwyższył Marcin Napierski, którego podaniem obsłużył Maciej Latosiewicz. Tym samym do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Wszystko tak naprawdę rozstrzygnęło się tuż po przerwie, gdy najpierw po pięciu minutach gry gola numer trzy dla MS zdobył Michał Burzyński, natomiast dwie minuty potem na 4:0 podwyższył Głębocki (asysta Napierski). Goście ruszyli do odrabiania strat dzięki czemu mecz nam się wyrównał, ale bardzo długo ani z jednej strony ani z drugiej nic nie wpadało. Ten stan rzeczy zmienił się siedem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego gdy nadzieję w serca gości wlał Łukasz Szemborowski, który wykorzystał zagranie Karola Guza. Emocje na dobre wróciły trzy minuty potem gdy dośrodkowanie Artura Miszkiewicza strzałem głową wykończył Bartłomiej Nowak. Zrobiły się tylko dwie bramki różnicy, a goście ewidentnie poczuli, że remis jest w zasięgu ich ręki. Niestety dla nich defensywa gospodarzy z najlepszym na placu Tomaszem Lichańskim na czele pozostała już nieugięta. Ostatecznie Moszna Squad po dobrym widowisku pokonał Wariaty Kuchara 4:2 i z sześcioma punktami na koncie zameldował się w tabeli na piątym miejscu.