Jesień 2019 - 1. Liga 7x7

149' Piotr Wrzeszcz Young Legion
139' Bartek Adamiak Young Legion
120' Marcin Lipa Young Legion
118' Paweł Grzela Young Legion
145' Sergei Karnitsky Zmarnowane Talenty
149' Bartek Adamiak Young Legion
139' Arkadiusz Siwiński Young Legion
120' Bartek Adamiak Young Legion
118' Piotr Wrzeszcz Young Legion
1Bartek Adamiak Young Legion

Trzecią kolejkę Pierwszej Ligi Siódemek zainaugurowało starcie Young Legionu ze Zmarnowanymi Talentami, czyli drużyn, które tej jesieni już zasmakowały zwycięstwa. Nominalni gospodarze jak dotąd wybiegli na murawę tylko raz, pokonując UKS, podczas gdy goście rozpoczęli sezon od sensacyjnego zwycięstwa na Moszną, ale już w kolejnym meczu zostali sprowadzeni na ziemię przez aktualnego mistrza. Spodziewaliśmy się zaciętego i wyrównanego boju i mniej więcej tak wyglądał obraz meczu, z tym że więcej dogodnych sytuacji kreowali sobie jednak gracze w zielonych trykotach. Mało tego jeszcze przed przerwą dwie z nich udało im się zamienić na gole. Wynik spotkania otworzył w szesnastej minucie Paweł Grzela, wykorzystując zagranie Piotra Wrzeszcza, natomiast cztery minuty potem Bartek Adamiak obsłużył ostatnim podaniem Marcina Lipę, a ten jak się okazało ustalił wynik pierwszej odsłony na 2:0. Po zmianie stron goście odważniej zaatakowali szukając swojej szansy na zmianę niekorzystnego rezultatu i nawet byli tego bliscy, ale w trzydziestej dziewiątej minucie to golkiper YL – Arek Siwiński posłał daleką piłkę do Adamiaka, a ten trafił na 3:0, przesądzając praktycznie losy meczu. Oczywiście goście się nie poddali, tylko nie mając nic do stracenia ruszyli na rywala jeszcze odważniej, co pięć minut przed końcem meczu dało im gola honorowego, autorstwa Sergeia Karnitskyego. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy w ostatniej minucie postawili kropkę nad i, a dokładnie na listę strzelców wpisał się Piotr Wrzeszcz, który wykorzystał asystę najlepszego na boisku – Bartka Adamiaka. Ostatecznie Young Legion potwierdził dobrą formę sprzed tygodnia i pewnie pokonał Zmarnowane Talenty 4:1. Tym samym ekipa Jakuba Lipy z sześcioma punktami zameldowała się tuż za podium.