1Marcin Musuła Bemovia
1Tomasz Świderski Bemovia
Czerwone kartki
1Adam Sierota Fast Trans

W pojedynku otwierającym czwartkową serię gier drugiej kolejki Trzeciej Ligi Letniej stanęły naprzeciwko siebie dwie ekipy z aspiracjami do triumfu w całych rozgrywkach, czyli Fast Trans oraz Bemovia. Jak przystało na pojedynek dwóch równorzędnych drużyn, już od pierwszych minut był on bardzo zacięty, a pierwszego gola w tym starciu zapisali na swoim koncie gracze w czerwonych trykotach, którzy pokonali bramkarza przeciwników strzałem z rzutu wolnego, wykonanym przez Tomasz Świderskiego. Od tego momentu gracze FT zaczęli zdecydowanie przeważać i już do końca pierwszej połowy co chwilę atakowali bramkę przeciwników, w której jednak świetnie spisywał się tego dnia Łukasz Nowakowski, raz za razem ratujący swoja ekipę z opresji. Po zmianie stron gra się ponownie wyrównała i choć oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuację, to wynik przez dług czas nie ulegał zmianie. Tę strzelecką niemoc przełamał dopiero Marcin Musuła, który wykorzystując podanie Tomasz Świderskiego ustalił wynik spotkania na 2:0 i tym samym przypieczętował pierwsze zwycięstwo Bemovii w tym sezonie.