1Stanisław Kędzierski All4One
1Karol Kubicki All4One
1Filip Leśniak All4One
1Grzegorz Dryka AnonyMMous

W czwartkowy wieczór w absolutnym hicie tej serii Pierwszej Ligi Letniej, lider rozgrywek podejmował czwartą drużynę w stawce, a dokładnie AnonyMMous mierzyli się z All4One. Inne spotkania czwartej kolejki tak się ułożyły, że stawką tego meczu był fotel lidera, z tym że w przypadku zwycięstwa gospodarzy mowa była o samotnym prowadzeniu w tabeli pierwszej ligi. Tenże szlagier Ligi Bemowskiej lepiej zaczął się dla nominalnych gospodarzy, a dokładnie od trafienia Darka Grabackiego w piątej minucie. Jednak jak się za chwilę okazało były to miłe złego początki, bo minutę potem do wyrównania doprowadził Piotr Krawczyk, a „Anonimowi” z każdą minutą wyglądali lepiej. Można śmiało stwierdzić, że pierwsza połowa toczyła się pod dyktando ekipy Maćka Miękiny, ale na owoce tejże przewagi musieliśmy poczekać niemal do przerwy. W siedemnastej minucie gości przełamał Karol Sanecki, a chwilę potem wynik pierwszej połowy na 3:1 dla gospodarzy ustalił Robert Lichański. Po zmianie stron gracze w czarnych trykotach nie zamierzali zwalniać, a do tego po pięciu minutach Grzegorz Dryka do dwóch asyst z pierwszej połowy dołożył gola i było już 4:1. Wydawało się, że nic złego ekipie Macieja Miękiny w tym meczu nie prawa się już wydarzyć. Tymczasem bardzo cierpliwe grający goście chwilę po golu dla rywala w końcu przełamali strzelecką niemoc, a dokładnie na 4:2 trafił Filip Leśniak. A4O ruszyła na rywala z wielkim animuszem, ale długo wynik nawet nie drgnął. Dwanaście minut po przerwie upór i konsekwencja zaczęły przynosić owoce. Najpierw gola na 4:3 zdobył Stasiu Kędzierski, a sto dwadzieścia sekund później Leśniak doprowadził do stanu 4:4 i mecz zaczął się od nowa. Ostatnie sześć minut meczu to emocje sięgające zenitu. Raz jedni raz drudzy byli bliscy pokonania bramkarza rywali, ale szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Dwie minuty przed końcem meczu sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił najlepszy na placu Dryka, dając swojej drużynie upragnione trzy. Ostatecznie po wielkiej dramaturgii AnonyMMous minimalnie pokonali All4One 5:4 i pozostali na samotnym prowadzeniu w tabeli pierwszej ligi. Goście tymczasem spadli na szóstą pozycję.