1Igor Szymańczyk ASPN Bemowo
1Kacper Czyżyk ASPN Bemowo
3Andrzej Sadecki ASPN Bemowo
2Piotr Świstak ASPN Bemowo

Spotkanie Lantry z ASPNem Bemowo świetnie otworzył duet Kędzierski-Świstak. Dwukrotnie podawał Piotr Świstak i dwukrotnie zamienił jego podanie na gola Stasiek Kędzierski. Chwilę później po indywidualnej akcji jeszcze podwyższył prowadzenie Igor Szymańczyk. To jednak tylko zmotywowało zawodników Lantry i błyskawicznie odpowiedział Stepan Yashehyshyn strzelając dwa gole po podaniach Igora Mushko i Tomasza Sobczaka dzięki czemu przed końcem pierwszej połowy zniwelowali stratę tylko do 1 bramki. Początek drugiej połowy również należał do Lantry i nawet wysunęli się na prowadzenie po dwóch strzelonych golach, jednak zaraz coś się zacięło w ich grze. Fakt ten wykorzystał duet Sadecki-Czyżyk, którzy zdominowali widowisko w drugiej połowie zdobywając łącznie 6 bramek i 4 asysty, co podcięło skrzydła Lantrze, która grała tego dnia w osłabionym składzie i zwycięsko wyszli z tego starcia zawodnicy ASPN Bemowo wygrywając 10:5.