2Sebastian Frączak All4One
1Maks Himel All4One
1Filip Leśniak All4One
1Piotr Świstak All4One

Na otwarcie zmagań w trzeciej kolejce Pierwszej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą ekipy All4One i Młodych Perspektywicznych, a  kiedy na boisku spotykają się lider z przedostatnią ekipą, faworyt takiego starcia może być tylko jeden. Zawodnicy w granatowych koszulkach już od pierwszych minut przejęli inicjatywę i w szybkim tempie zaczęli budować również swoją przewagę bramkową, już do przerwy prowadząc zdecydowanie 4:1. Niewiele pod tym względem zmieniło się także po zmianie stron, a przewaga A4O nad rywalami stała się nawet jeszcze bardziej widoczna. Szalejący w ataku duet Himel-Kędzierski co chwilę rozmontowywał obronę przeciwników, dzięki czemu obaj zawodnicy zanotowali na swoich kontach po hat-tricku. Ostatecznie całe starcie zakończyło się ich zdecydowaną wygraną aż 10:1 i All4One zasiadając na fotelu lidera pozostaje ostatnią już niepokonaną drużyną w stawce.