1Przemysław Mazurek Nie Ma Mocnych
1Dawid Molenda Nie Ma Mocnych
1Mariusz Grosiak Izba Wytrzeźwień
1Sylwester Świerczyński Nie Ma Mocnych

W drugim niedzielnym starciu ostatniej kolejki czwartego szczebla bemowskich siódemek rozgrywanych na BOPN ostatnia w drużyna w tabeli stanęła w szranki z trzecią, a zatem Izba Wytrzeźwień podejmowała Nie Ma Mocnych. W roli faworyta widzieliśmy nominalnych gości, którzy już wiedzieli, że nie obronią złotych medali z jesieni, ale cały czas pozostawali w grze o srebro. Oczywiście warunkiem było zwycięstwo z Izbą. Tymczasem ekipa Michała Krawczyka od początku zagrała zdecydowanie i z dużym zaangażowaniem, co sprawiło rywalom mnóstwo problemów. Mało tego w jedenastej minucie pierwsi do głosu doszli właśnie gospodarze, których w jedenastej minucie na prowadzenie wyprowadził Maciej Krzemiński. Wprawdzie kilka minut potem wyrównał Sylwester Świerczyński, ale ostatnie słowo w tej odsłonie należało do graczy w czerwonych trykotach. Otóż w piętnastej minucie wynik pierwszej odsłony na 2:1 dla gospodarzy ustalił Tomasz Milewski. Od początku drugiej odsłony do zdecydowanych ataków przystąpili goście, co po ośmiu minutach przyniosło gola wyrównującego autorstwa Świerczyńskiego. Ekipa Piotra Burdacha była coraz bliżej przełamania rywala, tymczasem gola na 3:2 dla Izby nieoczekiwanie wbił Krzemiński i sensacja zawisła w powietrzu. Medal gościom oddalał się coraz bardziej, ale oni nie poddali się i pokazali charakter. Najpierw dziewięć minut przed końcem meczu do remisu doprowadził Marcin Lalak, a tuż przed końcem meczu zwycięstwo graczom w seledynowych trykotach zapewnił Paweł Żelichowski. Ostatecznie Nie Ma Mocnych wrócili z dalekiej podróży i minimalnie pokonali Izbę Wytrzeźwień 4:3, zapewniając sobie medal. Jednak jakiego on będzie koloru musimy poczekać co zrobi w następną niedzielę Walec. Jeżeli nie wygra z Bemovią, NMM zostaną wicemistrzami czwartej ligi.