1Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
1Igor Jaszczak BKS 04 Górki
4Bartłomiej Zwierzyński BKS 04 Górki
1Radosław Khun eXc Mobile Ochota

W trzecim niedzielnym starciu piątej kolejki drugiego szczebla Ligi Bemowskiej przy Obrońców Tobruku przedostatnia w tabeli FC Ochota mierzyła swoje siły z liderem – BKS-em 04 Górki. Nominalni gospodarze jak dotąd wybiegali na murawę dwa razy, notując w tych meczach trzy punkty. Goście z kolei w czterech starcia uzbierali dziewięć oczek i to oni byli faworytami tego starcia. Spodziewaliśmy się jednak, że ekipa z Ochoty postawi gościom bardzo trudne warunki, a argumenty ku temu były spore, w końcu FCO w poprzedniej serii pokonała aktualnych wicemistrzów. Nasze słowa potwierdziła pierwsza połowa, która była bardzo wyrównana i zacięta, a jedynego gola zdobyli właśnie gospodarze, a dokładnie Dawid Pigiel, który wykorzystał rzut karny. Mało tego tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Bartek Krajewski i sensacja zawisła w powietrzu. Tymczasem goście bardzo długo wchodzili w ten mecz, ale jak mówi przysłowie „lepiej późno niż wcale”. Minutę potem odpowiedział Bartek Zwierzyniecki, a po kolejnych dwóch był już remis do którego doprowadził Igor Jaszczak. Gracze w żółtych trykotach momentalnie złapali wiatr w żagle i rzucili się na rywala. Po kolejnej minucie BKS prowadził już 3:2, a drugie trafienie w tym starciu zaliczył Zwierzyniecki. Zatem goście szybko wrócili do gry natomiast wśród gospodarzy coraz częściej pojawiała frustracja. Głupi, niepotrzebny faul Radka Kuhna i Ochota kończyła mecz w sześciu. Takiego obrotu sprawy nie mogli nie wykorzystać goście. Na 4:2 podwyższył Igor Juszczak. Zaraz potem Pigiel zmniejszył rezultat do jednej bramki, ale momentalnie zripostował to drugi z braci Juszczak, Artur który strzelił  piątego gola, a wynik tuż przed końcem ustalił najlepszy na placu Igor, który zakończył mecz z hattrickiem i asystą. Ostatecznie BKS 04 Górki po wielkich emocjach wrócił w tym meczu z dalekiej podróży i pokonał finalnie FC Ochotę 6:2, pozostając samotnym liderem drugiej ligi.