2Karol Kubicki AnonyMMous
3Marcin Napierski AnonyMMous
2Łukasz Winek AnonyMMous
1Karol Kubicki AnonyMMous

W grupie spadkowej w starciu AnonyMMous z Zieloną Polaną spodziewaliśmy się zaciętego boju, ale już po paru minutach było jasne, że będzie to wyjątkowo jednostronne widowisko. Już po siedmiu minutach po dwóch golach Sebastiana Urbańczyka i jednym Karola Kubickiego było 3:0, a nominalni gospodarze nie zamierzali na tym się zastanawiać. I do przerwy dorzucili kolejne cztery trafienia. Na listę strzelców wpisywali się ponowni Kubicki, Marcin Napierski, Bartek Podobas i Damian Anczkiewicz. Po pierwszej połowie było zatem 7:0. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się wcale, wciąż to „Anonimowi” strzelali kolejne bramki, a zespół ZP był bezradny. Finalnie zakończyło się na 12:0, a MVP tego starcia został Karol Kubicki, autor czterech goli i dwóch asyst. AnonyMMous, którzy, mówiąc eufemistycznie, mieli do tej pory za sobą bardzo przeciętny sezon, pokazali w tym spotkaniu, że wciąż drzemie w nich ogromny potencjał. Zaś zawodnicy Zielonej Polany o tym pogromie będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.