1Jakub Raciborski Old United
1Dominik Baćko FC NaNkacu
1Marek Furjan FC NaNkacu
1Rafał Dobrosz Old United

Tempa nie zwalniają zawodnicy Old United, którzy również w trzeciej kolejce Drugiej Ligi Zimowej zanotowali na swoim koncie komplet punktów, tym razem w pokonanym polu pozostawiając FC NaNkacu. Mecz ten lepiej zaczął się dla zawodników w żółtych trykotach, którzy otworzyli wynik tego spotkania po golu Jakuba Małachowskiego. Niedługo później mogli oni jeszcze podwyższyć, jednak zmarnowali rzut karny, co też szybko zemściło sięna nich bramką Rafała Dobrosza i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron OU niemal od razu włączyli piąty bieg i szybko odskoczyli przeciwnikom na kilka trafień. FCN do końca meczu starało się tę stratę odrobić, dwukrotnie zmniejszając ten dystans do zaledwie jednego trafienia, ale ich przeciwnicy kontrolowali przebieg meczu i nie pozwolili już wydrzeć sobie kolejnej wygranej, a całe starcie zakończyło się wynikiem 7:4.

Na zakończenie wreszcie zmagań w trzeciej już kolejce Czwartej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku stawiły się zespoły Walca oraz Orłów Leszka. Starcie to od pierwszego gwizdka sędziego było bardzo wyrównane i przez większość pierwszej połowy utrymywał się bezbramkowy remis. Dopiero po kilkunastu minutach gry strzelecką niemoc udało się przełamać Jakubowi Sławińskiemu, który świetnym strzałem z dystansu wpakował piłke w okienko bramki rywali, i na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 1:0. Po zmianie stron niewiele zmianieło się w sytuacji na boisku i wciąż walka była bardzo zażarta. Walec cały czas naciskał na przeciwnika starając się odrobić tę skromną stratę, jednak kolejne ciosy należały ponownie do Orłów. Najpierw na listę strzelców ponownie wpisał się Jakub Sławiński, a w samej końcówce wysoką grę bramkarza rywali wykorzystał Damian Stachowicz i pakując piłkę do pustej bramki niemal z połowy boiska ustali