1Jacek Wróblewski Moszna Squad
1Konrad Kozłowski AnonyMMous
1Maciej Miękina AnonyMMous
1Stanisław Kędzierski Moszna Squad

Na mecze pomiędzy tymi dwoma drużynami, niezależnie od tego jakie cele przyświecają im w danym etapie sezonu zawsze czekamy z niecierpliwością. W przedostatniej kolejce zimowej edycji Ligi Bemowskiej AnonyMMous starli się z odwiecznym rywalem z ligi siódemek Moszna Squadem. Akurat w tej edycji zdecydowanie lepiej radzi sobie ekipa Maćka Miękiny i to ona była zdecydowanym faworytem tego starcia. Mało tego zwycięstwo to miało być pierwszym krokiem na fotel lidera. Anonimowi bowiem tego dnia rozgrywali dwa mecze, a tryumf w obydwu gwarantowało im pierwsze miejsce w tabeli. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, co tylko potwierdzało naszą teorię, że mecze tych drużyn rządzą się swoimi prawami. Pierwsi uderzyli goście, których na prowadzenie w szóstej minucie wyprowadził Jacek Wróblewski. Gospodarze długo nie mogli sforsować defensywy Moszny, co w końcu udało się Tomkowi Lichańskiemu, który pięć minut potem doprowadził do remisu. Po kolejnych pięciu minutach prowadzili już Anonimowi, a na listę strzelców wpisał się Kamil Tarapacz, który tym samym ustalił wynik pierwszej połowy (2:1). Po zmianie stron gracze w niebieskich trykotach za wszelką cenę dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku, narażając się tym samym ze strony rywala na kontrę. W drugiej połowie w tym elemencie szalał najlepszy na placu Konrad Kozłowski, który sam strzelił dwie brami, a trzecią wypracował. Do tego swoją klasę między słupkami potwierdził Maciej Miękina, który w drugiej połowie kilka razy uratował swoich kolegów, zachowując czyste konto. Ostatecznie po bardzo dobrych zawodach AnonyMMous wypunktowali Mosznę Squad 5:1, robiąc pierwszy krok do objęcia pozycji lidera.