2Kamil Nowicki Mazovia
1Maciej Pomaski Mazovia
1Patryk Berus KP Kozia
1Michał Komor KP Kozia

W spotkaniu zespołów notujących wyniki poniżej ich potencjału, czyli KP Kozia i Mazovii, było mnóstwo emocji ,a sam mecz stał na wysokim poziomie. W pierwszej połowie obserwowaliśmy lekką dominację nominalnych gospodarzy. Patryk Berus trafił w słupek, Kozia miała też kilka innych, dobrych sytuacji, ale zawsze na posterunku był dobrze dysponowany tego dnia Artur Pręgowski. I głównie dzięki jego interwencjom do przerwy nie padła żadna bramka. W drugiej odsłonie odważniej zaatakowali zawodnicy Mazovii i na efekty nie trzeba było długo czekać. Kamil Nowicki skorzystał z niefortunnej interwencji obrońcy, przejął piłkę i strzałem po ziemi wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do remisu doprowadził Tomek Komor, który popisał się ładnym rajdem przez pół boiska i pewnym strzałem pokonał bezradnego Pręgowskiego. W odpowiedzi goście ponownie zdobyli bramkę. W zamieszaniu podbramkowym Michał Szczepanowski przytomnie wypatrzył Macieja Pomaskiego, a temu nie pozostało nic innego, jak skierować z bliska piłkę do siatki. Po chwili Berus zagrał do Macieja Baranowskiego i znowu mieliśmy remis. Ten stan rzeczy nie zadowalał gospodarzy, którzy poszli za ciosem. I znów w roli głównej był Baranowski, który wykorzystał podanie Tomka KomoraMazovia ruszyła do odrabiania strat, ale wtedy kilkoma fantastycznymi paradami popisał się bramkarz Koziej Robert Świstelnicki. Ostatecznie i on musiał skapitulować. W ostatniej akcji meczu sędzia podyktował rzut karny, kapitalną obroną popisał się wspomniany Świstelnicki, ale wobec dobitki z bliskiej odległości Nowickiego był bez szans i było już 3-3. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. KP Kozia póki co ma cztery punkty na koncie, lecz ma jeszcze szanse poprawić swój dorobek, gdyż mierzy się w ostatniej kolejce z Saską KępąMazovia zanotowała cztery oczka, ale w ich wypadku było to ostatnie spotkanie sezonu. Na pewno jest w nich potencjał na lepsze wyniki, co też pokazało dobre w ich wykonaniu spotkanie z KP Kozią.