1Artur Nachyło St. Varsovia
1Wojciech Osobiński St. Varsovia
2Konrad Kozłowski Old United
1Paweł Grzela Old United

Jako pierwsi w drugiej kolejce pierwszej ligi zameldowali się: beniaminek Old United oraz St. Varsovia. Obie drużyny w pierwszej kolejce zanotowały porażki, a więc chciały zmazać plamę sprzed tygodnia. Szczególnie nominalni gospodarze mieli coś do udowodnienia, ponieważ przez kłopoty kadrowe musieli oddać mecz walkowerem. Świetnie w mecz weszła ekipa Michała Witkowskiego, która już w pierwszej minucie zaskoczyła rywala, a na listę strzelców wpisał się Marcin Sikora. Goście wyczuli słaby moment rywali i poszli za ciosem. Już w piątej minucie Karol Mroczkowski nie strzelił karnego, którego kapitalne obronił Marcin Stolarski. Pomocnik Varsovii nic sobie z tego nie zrobił i kilka minut później podwyższył na 2:0. Mało tego skuteczna ofensywa gości trwała nadal, a na 3:0 strzelił Marek Ksionek. Tuż przed przerwą gola kontaktowego z rzutu karnego zdobył jeszcze Robert Rutkowski, dając OU promyk nadziei. Po przerwie jednak Varsovia kontynuowała strzelecki popis, a na 4:1 trafił po raz drugi Mroczkowski. Old United ruszyli do odrabiania strat, co szybko zaowocowało golem ich kapitana Mariusza Kurczyńskiego na 4:2. Jednak taka ofensywna taktyka była bardzo ryzykowna, bo pozwalała nadal szaleć w ataku „Granatowym”. Kolejne dwie kontry i zrobiło się 6:2. Gdy wszyscy myśleli że to już koniec emocji w tym meczu stało się coś czego nikt się nie spodziewał. Gospodarze ruszyli do rozpaczliwych ataków, które mozolnie przynosiły im gole. Varsovia z kolei nagle stanęła i tylko przyglądała się bezradnie na to co robią rywale. Dwa razy Paweł Grzela (również dwie asysty i tytuł MVP), raz Konrad Kozłowski, który nie dokończył tego spotkania (czerwona kartka) i raz Radek Lesiak i niemożliwe stało się faktem. Old United z wręcz beznadziejnej sytuacji wyciągnęli jeden punkt. Z kolei Michał Witkowski i spółka mogą sobie pluć w brodę bo zabrakło im odrobiny konsekwencji w grze, by dowieźć trzy punkty do końca.