1Filip Kosno AnonyMMous 2.0
1Krzysztof Pawlak AnonyMMous 2.0
1Sebastian Urbańczyk AnonyMMous 2.0
1Piotr Krawczyk AnonyMMous 2.0

Ten mecz zapowiadany był jako jeden z hitów tej kolejki drugiej ligi i nie zawiódł. Naprzeciw siebie stanęły odpowiednio trzecia i druga ekipa po czterech kolejkach, czyli BaguSSIJ podejmował AnonyMMous 2.0. Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany, a drużyną która lepiej w niego weszła byli gospodarze, których w czwartej minucie na prowadzenie wyprowadził Damian Metryka. „Anonimowi” długo nie mogli złapać odpowiedniego rytmu co miało wpływ na ich postawę w tym meczu. Dopiero w piętnastej minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Bednarski i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Drugie dwadzieścia minut było zupełnie inne niż pierwsze, a sam początek był po prostu szalony. Już w drugiej minucie gości na prowadzenie wyprowadził Piotr Krawczyk ale raptem trzy minuty później było już 3:2 dla BaguSSij, a kolejne dwie bramki na swoim koncie, kompletując tym samym hattricka, zapisał Metryka. Takiego wyczynu pozazdrościł mu wspomniany Krawczyk, który w ciągu kolejnych dwóch minut trafił jeszcze dwa razy (również hattrick), wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 4:3. Mecz zrobił się bardzo emocjonujący, a oliwy do ognia dolał jeszcze Maciej Wójcik, który kilka później po raz kolejny w tym meczu doprowadził do remisu. Im bliżej końca spotkania tym nerwowość w szeregach jednych i drugich była coraz bardziej zauważalna. Ekipa Macieja Miękiny zachowała więcej koncentracji i konsekwencji w swojej grze co zaowocowało dosłownie w ostatniej minucie, w której najlepszy gracz tego spotkania popularny „Krawiec” (wszystkie cztery gole strzelił w drugiej połowie) ustalił wynik tych zawodów na 5:4 dla AnonyMMous 2.0.