1Michał Krzysztoszek FC Ursynów
1Damian Metryka FC Ursynów
1Tomasz Rybarczyk FC Ursynów
1Patryk Kościanek FC Ursynów

Pojedynek mistrza i wicemistrza ubiegłorocznej edycji letniej ligi szóstek wzbudzał spore emocje i zainteresowanie. Jedni i drudzy podeszli do tego spotkania skoncentrowani i w dobrych zestawieniach personalnych. Już w pierwszych mintach na prowawdzenie wyszedł FC Ursynów: po podaniu Grzegorza Kowerskiego, do siatki trafił Damian Metryka. AnonyMMous odpowiedzili jednak bardzo szybko. Po akcji i strzale Krzysztofa Pawlaka, piłka po rykoszecie wpadła do siatki rywali.  Na przerwe jednak to Ursynów schodził z jednobramkową zaliczką, po tym, jak prowadzenie swojej drużynie dał będący w dobrej formie od początku sezonu, popularny "Kower". Na początku drugiej połowy, podobnie jak w pierwszej, gra była wyrównana. Po kilku minutach, po szybkim wyrzucie z autu Tomka Rybarczyka, na 3:1 podwyższył najlepszy na boisku Patryk Kościanek, który kilka minut później, po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Gdy na jeden z obrońców "Anonimowych" pechowo interweniując, skierował piłkę do własnej bramki, jasnym stało się, kto tego wieczora zgarnie komplet punktów. Ambitnie grający z wysuniętym bramkarzem AnonyMMous, zdołali zmniejszyć rozmiary porażki za sprawą Adama Jaworka, który okazał się najsprytniejszy w zamieszaniu pod bramką rywali.  Ostatnie słowo należało jednak do FC U, które ustaliło wynik na 6:2 po golu zza połowy autorstwa Michała Krzysztoszka, który po przejęciu piłki wykorzystał fakt, że rywale grali z wysuniętym i rozgrywającym na połowie przeciwników bramkarzem. Reasumując, po dobrym i szybkim meczu komplet punktów powędrował na konto Ursynowa, który zrewanżował się tym samym za bolesną porażkę sprzed roku. Tak grająca ekipa Michała Burzyńskiego z pewnością może powalczyć o mistrzostwo, ale wydaje się, że mimo porażek, również broniący tytułu "Anonimowi", nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.