1Mateusz Manart Reprezentanci
1Kamil Idzikowski Abi Squad
1Jacek Gurbiel Abi Squad
1Michał Szymborski Reprezentanci

W ostatnim spotkaniu Reprezentanci, dla których był to drugi mecz w tym dniu podejmowali Abi Squad. Nominalni gospodarze aby wrócić na fotel lidera i mieć bardziej komfortową sytuacje przed ostatnią kolejką musieli wygrać, a ich skład w porównaniu z pierwszym meczem się uszczuplił (m.in. brak „Głębo”). Żeby tego było mało popularny „Świrek” na początku spotkania złapał kontuzję i na boisku musiał się pojawić trzymający nad drużyna pieczę Marcin Rumiński (jeszcze nie powrócił do pełnej dyspozycji po bardzo groźnej kontuzji), który praktycznie nie biegał. Trzeba oddać tutaj małe słowa uznania dla Reprezentantów za to, że zagrali mądrze taktycznie,asekurując się nawzajem na całym placu. Duża w tym zasługa MVP tego meczu Michała Szymborskiego, który niczym profesor łatał wszystkie dziury. Mało tego Grzegorz Ruda wykorzystał niefrasobliwość obrońców Abi i strzelił jedyną bramkę w pierwszej połowie dając gospodarzom prowadzenia. Druga część była bardzo zacięta i emocjonująca. Abi dysponując, aż pięcioma zmianami chyba czekał, aż rywal się zmęczy ale Marcin Rumiński i spółka dzięki wspomnianej wcześniej dyscyplinie taktycznej wytrzymali kondycyjnie, mało tego to oni zmarnowali kilka dogodnych sytuacji. Spotkanie zrobiło nam się również ostre i nerwowe co odczuł Jacek Grubiel, który za faul od tyłu ujrzał czerwony kartonik. Wynik spotkania na 2:0 ustalił w ostatniej akcji meczu Jan Tyski, który wykorzystał fakt, że bramkarz Abi poszedł w pole karne rywali i strzałem z połowy boiska zdobył piękna bramkę. Rezprezentanci  zgarnęli trzy punkty i powrócili na fotel lidera.