1Tomasz Komor KP Kozia
1Przemysław Mazurek Nie Ma Mocnych
1Sylwester Świerczyński Nie Ma Mocnych
1Rafał Jaroszewski Nie Ma Mocnych

W ostatnim spotkaniu trzecioligowych zmagań KP Kozia grała z Nie Ma Mocnymi. Mecz od pierwszych minut był wyrównany z lekkim akcentem dla gości, którzy wykorzystali swoje przysłowiowe pięć minut i wyszli na prowadzenie 1:0 po golu Sylwestra Świerczyńskiego. Końcówka pierwszej odsłony należała do graczy w czarnych trykotach lecz mimo kilku świetnych okazji nie udało im się zmienić wyniku. Po przerwie w poczynaniach jednych i drugich niewiele się zmieniło, a o końcowym rezultacie zadecydowała skuteczność, która tego dnia ewidentnie była po stronie Nie Ma Mocnych. Piotr Burdach (dobre zawody w bramce NNM) i spółka zdobyli jeszcze dwie bramki (samobój, Przemysław Mazurek), tracąc jedną (Tomasz Komor) i całe zawody zakończyły się ich zwycięstwem 3:1, co daje im czwarty punkt w drugim meczu.