Zostań w domu!

Bardzo często pytacie nas kiedy zostaną wznowione nasze rozgrywki. Niestety, nie mamy żadnych konkretnych i potwierdzonych informacji. Tak jak Wy – mamy nadzieję, że jak najszybciej. W dużej mierze zależy to jednak od nas wszystkich, dlatego Liga Bemowska włącza się do akcji #zostanwdomu Tylko od naszej konsekwencji zależy jak szybko wrócimy do normalnego życia, w tym także do tego, co wszyscy kochamy, czyli gry w piłkę nożną.

W ostatnich tygodniach niemal wszystko zostało już powiedziane i napisane na temat koronawirusa. Nastały ciężkie czasy i praktycznie każdy z nas już odczuł albo za chwilę odczuje jego skutki. Pamiętajcie, że to od nas i naszej konsekwencji w okresie kwarantanny zależy jak szybko uporamy się z wirusem, który paraliżuje całe nasze życie.

Każdy z Was ma na pewno kilka rzeczy i spraw, na które wiecznie brakowało mu czasu – to jest właśnie ten czas, żeby te zaległości nadrobić. To jest właśnie ten czas, żeby odpocząć, spędzić go z rodziną, przeczytać książkę, czy obejrzeć film. Aby utrzymać formę, można też ćwiczyć w domu. Dlatego, choć zostało to już powiedziane setki razy, powtórzymy i my: zostańcie w domach, nie spotykajcie się w dużych grupach, byśmy szybciej mogli się ponownie zobaczyć na zielonej murawie, na boiskach Ligi Bemowskiej!

My postaramy się w najbliższym czasie umilić Wam czas konkursami i zabawami. Trzymajcie się zdrowi!

Sponsor techniczny
Sponsorzy