Zakończenie sezonu Jesień 2019 w Mikołajki w Spin City!

Uprzejmie informujemy że uroczyste zakończenie sezonu Jesień 2019 odbędzie się w piątek, 6 grudnia o godzinie 20:00 tradycyjnie w Spin City w Cinema City Bemowo. Liczymy, że jak co sezon, zarezerwujecie sobie ten termin i licznie stawicie się na gali, by z przytupem pożegnać piłkarski 2019 rok! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was dużo dodatkowych atrakcji!

 

Jak co sezon rozdamy puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Nagrodzimy najlepszych obrońców i zawodników sezonu w każdej z lig.

Oprócz tego, możecie liczyć także na powitalne piwo dla pierwszych 150 osób.

Ponadto ponownie możecie liczyć na promocje na barze:

  • piwo lane (Lech/Tyskie) po cenie Happy Hour (6,00zł) do godziny 00:00 – na podstawie dedykowanych opasek
  • Mojito drink Happy Hour (9,90zł) do godziny 00:00 – na podstawie dedykowanych opasek
  • 129 PLN – Wódka 0,7 (Bols/Wyborowa) + Sok1l/Soda1l przez całą imprezę

Fundatorem części nagród drużynowych tradycyjnie będzie nasz sponsor techniczny, firma R-GOL. Ponadto, możecie liczyć na nagrody od naszego nowego partnera, firmy Salveo.

Po części oficjalnej, tradycyjnie zapraszamy do wspólnej zabawy i korzystania z oferty i menu lokalu. Spin City to lokal, który już doskonale znacie i przypadł Wam do gustu, więc liczymy na Waszą liczną obecność. Dla przypomnienia dodamy jednak, że to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie świetną okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania latem, spotkać się w gronie zawodników i sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach na ruszającą już za chwilę, jesienną edycję.

Zainteresowane drużyny i zawodników prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc. Podkreślamy, że liczba stolików jest ograniczona! Rezerwacji prosimy dokonać drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (661 536 685). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności. Do zobaczenia! :)

Sponsor techniczny
Sponsorzy