Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej 2019 – wygraj wejściówkę na Puchar Polski Extraliga.pl!

Zapraszamy do udziału w Zimowym Pucharze Ligi Bemowskiej 2019 – turnieju szóstek pod balonem! Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Zawody odbędą się doskonałym boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników, czy też mnóstwo nagród w postaci zarówno medali, pucharów, sprzętu sportowego oraz przede wszystkim nagrodę główną: wejściówkę na turniej o Puchar Polski Extraliga.pl!

Turniej odbędzie się w dniach 14-15 grudnia (sobota-niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11. Koszt udziału to jedyne 399zł od drużyny. Przy zgłoszeniu 10 zawodników to koszt zaledwie 40zł/osoby, a więc doskonała jakość w naprawdę przystępnej cenie. Przy turnieju pracować będzie sztab ludzi, zagwarantuje, że każdy z Was będzie mógł poczuć, że uczestniczy w naprawdę wyjątkowym wydarzeniu! Do turnieju zapraszamy drużyny nie tylko z Warszawy, ale także innych części Polski, którym w najbliższym czasie roześlemy zaproszenia.

Nagroda główna

W lipcu zostaną rozegrane turnieje finałowe Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Extraliga.pl. W turnieju o Puchar Polski wezmą udział najlepsze drużyny z całego kraju: zwycięzcy turniejów organizowanych w 10 miastach gdzie odbywają się rozgrywki Extraliga.pl, zwycięzcy lig zimowych z miast, w których się one odbywają oraz zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych w pozostałych miastach: w sumie 20 drużyn.

Pierwszą kwalifikacją do turnieju finałowego jest właśnie organizowany przez Ligę Bemowską Zimowy Puchar 2019! Zwycięzca zagra w turnieju finałowym o Puchar Polski, a zdobywca Pucharu pojedzie na międzynarodowy turniej Eurocup 2020 organizowany przez Europejską Federację MiniFutbolu – czyli odpowiedni Ligi Europy w piłce nożnej sześcioosobowej!

System rozgrywek

Do dyspozycji będziemy mieli 3 sektory, rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry. Zawody odbywać się będą w systemie 5+bramkarz. Gwarantujemy minimum 4 mecze w grupie 1 x 15 minut oraz oczywiście fazę pucharową (mecze 1 x 20 min) dla pierwszych dwóch drużyn z każdej z grup (od 1/8 finału do finału i meczu o 3. miejsce). W sobotę planujemy rozegranie 2 grup, kolejne 6 grup odbędzie się w niedzielę, a po nich nastąpią finały. Drużyny, które będą chciały do nas przyjechać z dalszych stron i preferują grę jednego dnia informujemy, będzie możliwość zagrania w grupach niedzielnych!

Wydarzenie na Facebooku

Stworzyliśmy specjalne wydarzenie na Facebooku, gdzie będziemy Was informować o wszystkich nowościach związanych z turniejem oraz przedstawiać Wam kolejnych uczestników. Zachęcamy do kliknięcia przycisku „wezmę udział” , a także skorzystania z opcji „zaproś znajomych”. Będziemy Wam za to bardzo wdzięczni, gdyż z pewnością pomoże nam to w dalszej promocji turnieju i sprawi, że do zawodów zgłosi się więcej ciekawych ekip.

  • Zgłoszenia przyjmujemy do 9 grudnia
  • Koszt udziału: 399zł
  • termin: 14-15 grudnia (sobota - niedziela)
  • lokalizacja: OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11

Do zobaczenia na zielonej murawie!

Sponsor techniczny
Sponsorzy