No Matches

Bostik nowym sponsorem tytularnym Ligi Bemowskiej!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Bostik została sponsorem tytularnym Ligi Bemowskiej. To olbrzymi krok dla dalszego rozwoju naszych rozgrywek, który będzie miał też ogromne przełożenie na podwyższenie jakości naszych lig w najbliższych miesiącach. To także jasna informacja, że Liga Bemowska to wiarygodny partner i dobry reklamodawca dla dużych, międzynarodowych marek.  Jak długo będzie obowiązywać umowa? Co dzięki temu zyskają zawodnicy Ligi Bemowskiej? O tym wszystkim i wiele więcej dowiecie się z poniższego artykułu.

Bostik to globalny lider w produkcji nowoczesnych preparatów uszczelniających, klejących, a także rozwiązań do podłóg. Od ponad 100 lat firma niezmiennie wyznacza standardy w zakresie innowacyjności, a portfolio produktowe jest rozbudowywane. To nie jedyne warte podkreślenia aspekty działalności firmy. Działania angażujące społecznie połączone z budowaniem świadomości marki – firma Bostik jest od ponad 3 lat sponsorem tytularnym kobiecej drużyny siatkarskiej BKS Bielsko-Biała. Teraz, firma Bostik, która była już widoczna podczas zeszłorocznych finałów Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6, czy Memoriału Przemka Sawickiego zdecydowała się odważniej postawić na reklamę związaną z Ligą Bemowską i Superligą6. Jakie korzyści przyniesie nam i Wam ta umowa?

Środki, jakie otrzymamy w ramach współpracy z firmą Bostik zostaną zainwestowane w dalszy rozwój rozgrywek. Bostik zostanie sponsorem cotygodniowego konkursu na bramkę kolejki. Przede wszystkim jednak, dzięki środkom od nowego sponsora, zakupione zostaną nowe kamery Veo, dzięki czemu ponownie, na Jesieni będziemy mogli zacząć nagrywać wszystkie spotkania. W ostatnim czasie, kamery, z których korzystamy, zaczęły regularnie odmawiać posłuszeństwa. W związku z tym, wiedząc jak dużą sympatią i uznaniem cieszą się w Waszej opinii nagrania z meczów, zostaną zakupione najnowsze kamery, trzeciej generacji. Oprócz Ligi Bemowskiej, firma Bostik wesprze także projekt Superliga6, dzięki czemu już tegoroczni finaliści Mistrzostw i Pucharu Polski powalczą o wyjątkowe nagrody: nie tylko prestiż i wejściówki na międzynarodowe, finałowe turnieje EMF, ale także nagrodę główną: 10 000 zł na pokrycie kosztów związanych z wyjazdem drużyny na turniej! Mało? W przyszłym roku, najprawdopodobniej przed startem sezonu wiosennego, zorganizowany zostanie dodatkowy, specjalny turniej Bostik Cup dla uczestników naszych rozgrywek!

Wierzymy, że inwestycja w reklamę związaną z Ligą Bemowską i SuperLigą6 zwróci się z nawiązką, gdyż jest to produkt najwyższej jakości. Natomiast pozytywny odbiór rozgrywek oraz niezmierzone pokłady wspaniałych emocji z nią związanych przełożą się bezpośrednio na wizerunek naszego nowego sponsora. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata, dlatego w dużej mierze od Was zależeć będzie jak nasza współpraca będzie się rozwijać. Na początek, liczymy na Wasze wsparcie:  polubienie wszelkich kanałów social mediowych firmy Bostik. Wielu z Was posiada lub pracuje w firmach budowlanych – liczymy, że chętniej spojrzycie na produkty firmy Bostik, takie jak niezawodny klej Mamut.

Zachęcamy zatem do polubienia / obserwowania kanałów naszego nowego sponsora tytularnego:

 - Facebook

 - Instagram

Znany milionom użytkowników klej montażowy BOSTIK MAMUT GLUE czy szeroka gama produktów, przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych takich jak SILIKONY, AKRYLE, PIANY POLIURETANOWE, HYBRYDY i KLEJE MONTAŻOWE oraz wiele innych produktów chemii budowlanej, to tylko niektóre z powszechnie stosowanych produktów firmy Bostik.

Dziękujemy naszemu nowemu sponsorowi tytularnemu za wsparcie i zaangażowanie. Z radością podkreślamy, że dzielimy podobne wartości i cele. Liczymy na owocną współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom i przyczyni się do dalszego rozwoju obu marek. Dziękujemy!

Sponsorzy