No Matches

Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej: Memoriał Przemka Sawickiego!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy Was do udziału w Zimowym Pucharze Ligi Bemowskiej. Kolejny rok wspólnie będziemy tworzyć największy turniej nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie! 

To już czwarta edycja naszego turnieju, który z roku na rok cieszy się coraz większość popularnością. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to największe tego typu wydarzenie w minifootballu w Europie! 

Dlaczego Memoriał Przemka Sawickiego? 

Przemek był prawdziwą maszyną do strzelania goli i motorem napędowym mistrza naszej ligi szóstek, FC Ochoty. Poza Ligą Bemowską Przemek reprezentował też barwy IV-ligowego Hutnika Warszawa, czy znanych z warszawskich aren Chłopców z Bielan. Przede wszystkim, był jednak młodym, bardzo sympatycznym człowiekiem, którego nagłe odejście było szokiem dla nas wszystkich. Dlatego nasz coroczny turniej na zawsze chcemy poświęcić jego pamięci.

Memoriał Przemka Sawickiego: Co Was Czeka?

Memoriał Przemka Sawickiego to turniej o uznanej marce i doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi zespołami przed Świętami oraz zgrać się i sprawdzić swoją drużynę przed sezonem zimowym.

Turniej odbędzie się na boisku OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 pod ogrzewanym balonem. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju.

Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników oraz mnóstwo nagród w postaci medali, pucharów i sprzętu sportowego.

Najlepsze Drużyny z Całego Kraju

Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również do spotkania najlepszych drużyn z całego kraju. To turniej ogólnopolski i międzynarodowy, który przyciąga zawodników z różnych zakątków. Zjeżdżają do nas ekipy z Koszalina, Gdańska, Ełku, Poznania, Łodzi, Radomia, Torunia, Tomaszowa Mazowieckiego, Lublina, Rzeszowa, Katowic, Zabrza, Tych, Częstochowy, Wrocławia, Bydgoszczy, a także z Europy. 

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tym wyjątkowym turnieju. To nie tylko okazja do uczczenia pamięci wyjątkowego człowieka, Przemka Sawickiego, ale także do rywalizacji na najwyższym poziomie. Do zobaczenia na boisku!
Więcej informacji --> https://ligabemowska.pl/zimowy-puchar-2023

Sponsorzy