Nowe rozgrywki w naszym portfolio!

Z przyjemnością możemy ogłosić, że w naszym portfolio znajdą się nowe rozgrywki organizowane dla Okręgowej Izby Lekarskiej! Czym będą się charakteryzowały? Kto może w nich wystąpić? Zapraszamy do krótkiej lektury! 

Tegoroczny sezon Wiosna 2023 to kolejny etap w rozwoju naszych rozgrywek. W naszym portfolio możecie już znaleźć rozgrywki ligi siódemek, szóstek, rozgrywki futsalowe oraz biznesowe w tygodniu. Tym razem we współpracy z Okręgową Izba Lekarską będziemy organizatorami Lekarskie Ligi Mistrzów OIL! 

Liga wystartuje 2 kwietnia na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11. W rozgrywkach zagra 10 zespołów, a w składach występujących drużyn musi być co najmniej 3 lekarzy lub lekarzy dentystów oraz minimum 9 osób w drużynie musi posiadać PWZ! Zapisy trwają do 26 marca, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Okręgowa Izba Lekarska, która w Warszawie zrzesza wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów posiadających prawo wykonywania zawodu na terenie jej działania.Izba Lekarska w Warszawie jest jedną z 24 okręgowych izb działających w Polsce. Wraz z Naczelną Izbą Lekarską stanowią jednostki samorządu zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

logo_1.png

Sponsorzy