No Matches

Zapraszamy do Zagadkowni!

Warto przypomnieć, że partnerem Ligi Bemowskiej jest Zagadkownia, czyli jeden z największych escape room’ów w Polsce! Dzięki naszej współpracy wszyscy medaliści naszych rozgrywek otrzymają vouchery na podsumowaniu sezonu! Ponadto na co dzień możecie również liczyć na wyjątkowe rabaty, gdybyście chcieli skorzystać z oferty Zagadkowni! 

Czym jest Escape Room?

Pokoje zagadek, bo tak często określany jest escape room to realna gra akcji. Polega na ucieczce z pokoju, w którym zostaje się zamkniętym. Aby tego dokonać, trzeba ze sobą współpracować, kreatywnie myśleć, a także wykazać się zdolnościami detektywistycznymi. Rosnąca popularność gier escape room wynika z emocji, jakie te rozgrywki wyzwalają w uczestnikach i to w każdym wieku. Pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przeżyć kilka chwil w zupełnie innym świecie jako postacie niesamowitych historii. Tu wkracza się w środek niezwykłych wydarzeń, a jedyną bronią jest spostrzegawczość.

Zagadkownia to pomieszczenia przeznaczone dla wszystkich. Posiada escape roomy i dla starych wyjadaczy, i dla osób, które decydują się na grę tego rodzaju po raz pierwszy. W pokojach zagadek bawić się mogą dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami oraz grupy dorosłych.

Zapraszamy do Escape room’ów w dwóch lokalizacjach:

ul. Wilcza 25/1Aul. Krucza 51/2

Dzięki naszej współpracy każda drużyna, która znajdzie się na podium w swojej lidze, może liczyć na voucher! 

Do tego dla wszystkich zawodników oraz kibiców Ligi Bemowskiej przygotowaliśmy kod promocyjny 10%: LigaBemowska

Po więcej informacji zapraszamy na stronę partnera: ww.zagadkownia.pl oraz na jego fan page: https://www.facebook.com/EscapeTheGamePoland/

Sponsorzy