#Euro2022 Sparing Reprezentacji Polski z Reprezentacją Ligi Bemowskiej!

Już za nieco ponad tydzień Reprezentacja Polski w piłce sześcioosobowej rozpocznie swoją przygodę na Euro 2022 w Koszycach. Na turnieju organizowanym przez European Minifootball Federation reprezentować nas będzie zeszłoroczny Mistrz Polski Superliga6, eXc Mobile Ochota. W ramach przygotowań do tego turnieju, już w najbliższą niedzielę, nasi reprezentanci zmierzą się w meczu sparingowym z Reprezentacją Ligi Bemowskiej. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców!

Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 maja o godzinie 18:00 oczywiście na boisku przy ul. Ob. Tobruku 11. Będzie to jedyny sparing drużyny, która będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w piłce sześcioosobowej. Drużyny zagrają 2 x 25 min, a my nie wykluczamy, że zawodnicy wyróżniający się w Lidze Bemowskiej, będą mieli w przyszłości również okazję powalczyć na arenie międzynarodowej, bo projekt Reprezentacji Ligi będzie w najbliższych miesiącach kontynuowany. Oto skład Reprezentacji Ligi Bemowskiej na niedzielny sparing:

Bramkarze: Bartek Gwóźdź (KS Browarek)

Obrońcy: Bartek Przyborek (In-Plus Pojemna Halina), Przemysław Kępiński (In-Plus Pojemna Halina), Michał Dryński (Gladiatorzy), Adrian Giżyński (Gladiatorzy), Krystian Chrobak (KS Browarek), Tomasz Pietrzak (KS Browarek)

Napastnicy: Kostya Didenko (Dynamo), Karol Nowak (FC Zielony Alkobus), Patryk Modzelewski (KS Browarek), Łukasz Pruszyński (Boca Seniors / Civas)

Sponsorzy
Partnerzy