Terminarz na 1. kolejkę już dostępny!

Pragniemy poinformować, że na naszej stronie internetowej dostępny jest już terminarz na pierwszą kolejkę sezonu Wiosna 2022. Wszystkie mecze dostępne są w zakładce "Terminy i Wyniki". Terminarz na cały sezon zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. 

Wszelkie prośby i sugestie dotyczące grafiku przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej - na formularzu lub drogą mailową do poniedziałku do godz. 12:00. Jednocześnie, bardzo prosimy tych z Was, którzy do tej pory tego nie zrobili, o przesłanie składów drużyn na nowy sezon. Pozwoli to uniknąć błędów w statystykach, wprowadzić porządek zarówno w protokołach meczowych, jak i na stronie, skróci Wam też czas wypełniania protokołów przedmeczowych, a nam znacznie ułatwi pracę.

We wszystkich sprawach dotyczących: - przekładania meczów - aktualizacji składów, czy statystyk prosimy o kontakt z Piotrem Majakiem:
tel. +48 515 554 436
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sezonie wiosennym koszt przełożenia spotkania na inny termin wynosi 290 zł. Są to wyłącznie koszty związane z wynajmem boiska oraz wynagrodzeniem sędziego i obsługi technicznej. OSiR Bemowo nie zgadza się na skracanie wynajmów i zmiany godzin z mniejszym wyprzedzeniem, niż tygodniowe. W związku z tym, aby przenieść mecz bezkosztowo, należy taką prośbę zgłosić minimum w czwartek, 11 dni przed spotkaniem, które chcecie przełożyć. Po wyrażeniu zgody drużyny przeciwnej spotkanie zostanie wtedy przeniesione na inny termin.

Bardzo proszę o powiadomienie kolegów z drużyny o terminie pierwszego meczu. Dajcie też znać zawodnikom, gdzie mogą obejrzeć zdjęcia oraz video z naszych meczów:

Facebook: www.facebook.com/ligabemowska
Instagram: https://www.instagram.com/ligabemowska/
Youtube: www.youtube.com/ligabemowskatv

W tym sezonie podobnie jak w ostatnich możecie liczyć na grę najwyższymi modelami meczowymi piłek marki Adidas.

Zachęcamy Was do polubienia naszych social mediów, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w lidze. Zapewniamy najwyższy poziom organizacyjny, do którego mogliście się ostatnio przyzwyczaić.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji mailowo i telefonicznie.

Życzymy emocjonującego sezonu i do zobaczenia na zakończeniu sezonu w piątek 1 kwietnia! 

Sponsorzy
Partnerzy