Zakończenie sezonu JESIEŃ 2021!

Czas wspólnie uczcić zakończenie sezonu Jesień 2021! Z pewnością za tym tęskniliście, więc tym bardziej miło nam będzie gościć Was w piątek 3 grudnia o godzinie 20.00 tradycyjnie już w Spin City w Cinema City Bemowo. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Liczymy na Waszą obecność i huczne świętowanie! 

Zakończenie sezony, to oczywiście puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Przy okazji nagrodzimy najlepszych obrońców i zawodników sezonu w każdej z lig. Oprócz tego możecie liczyć także na powitalne piwo dla pierwszych 100 osób!

W trakcie imprezy będą dostępne również promocje na barze:

  • piwo lane (Lech/Tyskie) po cenie Happy Hour (7,00zł) do godziny 00:00 – na podstawie dedykowanych opasek
  • Cosmopolitan lub Caipirinha drink Happy Hour (11,99zł) do godziny 00:00 – na podstawie dedykowanych opasek
  • Zestaw wódka (bols/wyborowa) + soft (sok 1l/ pepsi/7up 0,85l) w cenie 139 zł

Oprócz sprzętu sportowego fundatorem części nagród dla drużyn będzie nasz sponsor Zagadkownia. 

Po części oficjalnej tradycyjnie zapraszamy do wspólnej zabawy i korzystania z oferty i menu lokalu. Spin City to miejsce, które szczególnie przypadło Wam do gustu, więc liczymy na liczną obecność. Dla przypomnienia dodamy jednak, że to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie świetną okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania, spotkać się w gronie zawodników i sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach na ruszającą już za chwilę, jesienną edycję.

Zainteresowane drużyny i zawodników tradycyjnie prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc. Podkreślamy, że liczba stolików jest ograniczona! Rezerwacji prosimy dokonać drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (661 536 685). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności. Do zobaczenia! 

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy