Przedświąteczny turniej piłkarski poświęcony pamięci Przemka Sawickiego. Zapraszamy na Zimowy Puchar 2021!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy Was do udziału w Zimowym Pucharze Ligi Bemowskiej. Razem z Wami planujemy stworzyć największy i najlepszy ogólnopolski turniej piłkarski szóstek w Polsce!

Po raz drugi nasz turniej chcemy poświęcić pamięci Przemka Sawickiego, wielokrotnie najlepszego piłkarza sezonu Ligi Szóstek i Reprezentanta Ligi Bemowskiej, który nagle odszedł od nas we wrześniu ubiegłego roku.

Przemek był w ostatnich latach prawdziwą maszyną do strzelania goli i motorem napędowym ówczesnego mistrza naszej ligi szóstek, FC Ochoty. Poza Ligą Bemowską, Przemek reprezentował też barwy IV-ligowego Hutnika Warszawa, czy znanych z warszawskich aren Chłopców z Bielan. Przede wszystkim, był jednak młodym, bardzo sympatycznym i normalnym człowiekiem, którego nagłe odejście było szokiem dla nas wszystkich. Dlatego nasz coroczny turniej poświęcamy jego pamięci.

Memoriał Przemka Sawickiego to turniej o uznanej marce i doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi zespołami przed Świętami oraz zgrać się i sprawdzić swoją drużynę przed sezonem zimowym.

Turniej odbędzie się na boisku OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 pod ogrzewanym balonem. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju.

Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników oraz mnóstwo nagród w postaci medali, pucharów i sprzętu sportowego.

Więcej informacji o turnieju: https://ligabemowska.pl/zimowy-puchar-2021/

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy