Liga Bemowska Biznes- czas na drugą kolejkę!

Przed tygodniem ruszyliśmy z długo wyczekiwanymi rozgrywkami biznesowymi Ligi Bemowskiej. Przed nami dziewięć spotkań drugiej serii, odpowiednio cztery w pierwszej i pięć w drugiej lidze. Na najwyższym szczeblu najciekawiej zapowiadają się derby Ukrainy. Na zapleczu zaś najbardziej elektryzującą konfrontacją wydaje się być ta ostatnia pomiędzy UKS-em Wilanowskie Wilki a Airwent-em. Zapraszamy na zapowiedź drugiej kolejki biznesowych rozgrywek Ligi Bemowskiej. 

 

1. Liga Bemowska Biznes:

Lionbridge – Eleganckie Chłopaki  2
Cleo Partner – FK Almaz  X
Double Team – El Barrio Mexa  2
The New Green Back – Plus  1

W 1.Lidze Biznesu tym razem rozegramy cztery spotkania. Dwa z nich zaplanowaliśmy na środowy wieczór, zaś dwa pozostałe na czwartek. Drugą serię rozpocznie starcie Linobridge z Eleganckimi Chłopakami. Obie drużyny zgoła odmiennie rozpoczęły jesienny sezon. Gospodarze ulegli FKA, natomiast goście pokonali DT i zrobili to na tyle wysoko, że zostali pierwszym liderem rozgrywek. Pokazali się przy tym z bardzo dobrej strony, potwierdzając poniekąd, że drugie miejsce Pucharu Lata Ligi Bemowskiej nie był przypadkiem. Zasygnalizowali tym samym, że są jednymi z kandydatów nawet do złota. Stawiamy na ich zwycięstwo, ale po dużo cięższej przeprawie, bo gospodarze mimo porażki pokazali, że grać w piłkę potrafią. Mecz numer dwa to derby Ukrainy, w których Cleo Partner podejmie FK Almaz. Gospodarze jeszcze nam się nie zdążyli zaprezentować, ale z pewnych źródeł wiemy, że z nie jednego pieca chleb jedli. Goście przed tygodniem po bardzo ciekawym meczu odprawili z kwitkiem Lionbridge, prezentując bardzo ciekawy futbol. Naszym zdaniem może wydarzyć się wszystko, remis. Czwartkowe zmagania otworzy konfrontacja Double Teamu z El Barrio Mexa. Tutaj w roli faworyta upatrujemy nominalnych gości. Wprawdzie obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze, ale Meksykanie są w tym sezonie jednym z faworytów do zgarnięcia głównych laurów, a do tego przegrali z zespołem takiego samego pokroju. Gospodarze z kolei nie mieli zbyt dużo do powiedzenia w starciu z liderem. Naszym zdaniem, „dwójka”. Na koniec pierwszoligowych zmagań na murawie zameldują się The New GreenBack oraz Plus. Grzegorz Gaworek i spółka przed tygodniem zwycięstwem nad EBM udowodnili, że mierzą w najwyższe cele. Goście są dla nas pewną niewiadomą, ale mimo wszystko trochę w ciemno postawimy na The New GreeBack.

2. Liga Bemowska Biznes:

Cool Team – Natolin  2
FC Moonfox – Kosmasy  X
Agro Pol – Zimne Dranie  1
Profesjonalne Finanse – Transgourment  1
UKS Wilanowskie Wilki – Airwent  1

Zmagania rozpocznie konfrontacja Cool Teamu z Natolinem i tutaj zdecydowanym faworytem są goście. Gospodarze przed tygodniem dostali srogie lanie od Agro Pol’u, podczas gdy rywal po wielkiej dramaturgii pokonał Airwent. Naszym zdaniem drugie zwycięstwo odniesie ekipa z Ursynowa, a do tego wróżymy im łatwiejszą przeprawę niż przed tygodniem, „dwójka”. Tymczasem w drugim środowym meczu debiutujący w rozgrywkach FC Moonfox podejmie Kosmasy. Gospodarze w Lidze Bemowskiej Biznes jeszcze nie grali, ale z tego co wiemy, mają już w swoim dorobku medale innej biznesowej ligi. Goście z kolei w pierwszej serii dostali srogie lanie od UKS-u, ale trzeba przyznać, że przynajmniej pierwsza połowa w wykonaniu Michała Lewandowskiego i spółki była obiecująca. Nie wiemy, w jakiej formie są gospodarze, a więc zasłonimy się dyplomacją i postawimy na podział punktów. Przenosimy się do czwartkowych meczów, które rozpocznie starcie Agro Polu z Zimnymi Draniami. Gospodarze przed tygodniem rozbili w pył CT, podczas gdy goście przegrali w miarę wyrównany bój z PF. Wszystko wydaję się być jasne i klarowne, a my zaufamy liczbom i postawimy AP. Chwile potem Profesjonalne Finanse skrzyżują rękawice z Transgourment i tutaj mamy kolejną zagadkę. Mateusz Machnio i spółka w inauguracyjnej kolejce rozprawili się z „Draniami”, pokazując w drugiej połowie, że gdy trzeba potrafią włączyć piąty bieg. Dla gości zaś będzie to debiut, a więcza wiele napisać jeszcze nie możemy. PF w letnim sezonie Ligi Bemowskiej sięgając po srebro czwartej ligi, dali nam się poznać na tyle, że w ciemno postawimy na ich zwycięstwo. Drugą kolejkę zamknie potyczka lidera, UKS-u Wilanowskie Wilki z Airwent’em. Nominalni gospodarze bardzo wysoko wygrali swój pierwszy mecz i to ich czyni faworytem tego starcia. Goście wprawdzie polegli, ale tylko jedną bramką, tracąc ją w ostatniej minucie meczu. Szykujemy się na niesamowite emocje, to jest pewne, ale mimo wszystko ciut więcej piłkarskich argumentów widzimy po stronie drużyny z Wilanowa.    

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy