Zapisy indywidualne - Sezon Zima 2021

Jak co sezon, przypominamy Wam: Napiszcie do nas, a pomożemy znaleźć Wam drużynę! Tradycyjnie mamy kilka drużyn, które szukają wzmocnień i uzupełnień składu, by móc swobodnie rywalizować w sezonie zimowym.

 

Co sezon zdarza się, że otrzymujemy od Was wiadomości, że choć rozpadła się Wam drużyna, to dalej chcielibyście kontynuować swoją grę w naszych rozgrywkach. Mamy też sygnały, które drużyny szukają uzupełnień w składzie.  Dlatego kolejny raz, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponujemy ponownie rozwiązanie, które z pewnością znacznie ułatwi możliwość gry tym z Was, którzy nie mają własnych zespołów.

Wystarczy, że wyślecie do nas maila i podacie kilka podstawowych informacji:

  • imię i nazwisko
  • wiek
  • numer telefonu
  • pozycja na boisku
  • doświadczenie z Ligi Bemowskiej lub innych rozgrywek
  • poziom zaawansowania

Email zgłoszeniowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Im więcej będzie informacji, tym łatwiej będzie nam dopasować Was do odpowiedniego zespołu, by gra sprawiała Wam wiele radości. Po wysłaniu zgłoszenia w ciągu kilku dni skontaktujemy się z Wami i postaramy się znaleźć Wam ekipę, w której będziecie mogli pokopać tej wiosny. Zapraszamy!

Przy okazji przypominamy: jeżeli nie jesteś jeszcze naszym fanem na facebooku zapraszamy do kliknięcia LUBIĘ TO na profilu Ligi Bemowskiej, czy dodania nas na Instagramie! Zachęcamy również do polecania naszej strony znajomym!

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy