Przedświąteczny turniej piłkarski poświęcony pamięci Przemka Sawickiego. Zapraszamy na Zimowy Puchar 2020!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy Was do udziału w Zimowym Pucharze Ligi Bemowskiej. Począwszy od tego roku jednak nasz turniej chcemy poświęcić pamięci Przemka Sawickiego, wielokrotnie najlepszego piłkarza sezonu Ligi Szóstek i Reprezentanta Ligi Bemowskiej, który nagle odszedł od nas we wrześniu tego roku.

Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej, a od tego roku Memoriał Przemka Sawickiego to turniej o uznanej już marce i doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi zespołami przed Świętami oraz zgrać się i sprawdzić swoją drużynę przed sezonem zimowym.

Turniej odbędzie się 11 grudnia 2020 r. na boisku OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 pod ogrzewanym balonem. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników oraz mnóstwo nagród w postaci medali, pucharów i sprzętu sportowego.

Przemek był w ostatnich latach prawdziwą maszyną do strzelania goli i motorem napędowym mistrza naszej ligi szóstek, FC Ochoty. Ten rok, był dla niego wyjątkowo udany: zimą poprowadził swoją drużynę do mistrzostwa drugiej ligi, a na wiosnę do tytułu mistrzowskiego w najwyższej klasie rozgrywkowej, w obu przypadkach zostając wybranym najlepszym zawodnikiem sezonu. W ostatnich tygodniach dołączył również do reprezentacji naszej ligi. Poza Ligą Bemowską, Przemek reprezentował też barwy IV – ligowego Hutnika Warszawa, czy znanych z warszawskich aren Chłopców z Bielan. Przede wszystkim, był jednak młodym, bardzo sympatycznym i normalnym człowiekiem, którego nagłe odejście było szokiem dla nas wszystkich. Dlatego nasz coroczny turniej chcemy poświęcić jego pamięci.

Więcej informacji o turnieju: http://ligabemowska.pl/zimowy-puchar-2020/

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy