ElMOl nowym partnerem Ligi Bemowskiej

Miło nam poinformować, że nowym partnerem Ligi Bemowskiej została szkoła nauki jazdy ElMOl. Dzięki naszej współpracy, możecie liczyć na zniżki przy zapisach na kursy na prawo jazdy różnych kategorii i jazdy doszkalające oraz inne szkolenia związane z eco driving.

 

ElMOl to ośrodek szkolenia kierowców, mieszczący się w Warszawie, posiadający biura w dwóch lokalizacjach:

  • przy ulicy Wałbrzyskiej 11 lok.182B w CH Land (dzielnica Mokotów, stacja metra Służew).
  • przy ulicy W.B. Jastrzębowskiego 24 lok. U12 (w dzielnicy Ursynów).

Dzięki naszej współpracy, na hasło „Liga Bemowska”, możecie liczyć na zniżki przy zapisach na kusy na kategorie A, B, C, C+E i B+E. oraz jazdy doszkalające. Zniżki obowiązywać będą także dla Waszych rodzin.

ElMOl to praktycy z wieloletnim stażem, którzy nauczą Cię jeździć dobrze i bezpiecznie, co wiemy z własnego doświadczenia -może to potwierdzić kilka osób pracujących dla Was na co dzień dla Was przy rozgrywkach Ligi Bemowskiej. Elmol to miejsce gdzie nie tylko przygotujesz się do egzaminu, w przyjaznej i miłej atmosferze, ale za kierownicą będziesz czuł się pewnie i komfortowo.

Dlatego, jeśli w ramach poszerzenia kwalifikacji zawodowych potrzebujecie prawa jazdy innej kategorii, za zdawanie prawa jazdy zabiera się Wasze dziecko, albo potrzebujecie go po prostu Wy – nie wahajcie się! Serdecznie polecamy Wam usługi ElMOla, gdzie zrobicie kurs szybko, profesjonalnie i dzięki naszej współpracy, taniej!

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy