Terminarz na 1. kolejkę sezonu jesiennego dostępny!

Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie internetowej dostępny jest już terminarz na pierwszą kolejkę sezonu Jesień 2020. W nowym sezonie w Lidze Bemowskiej zagra aż 70 zespołów podzielonych na 7 lig!

 

Wszelkie prośby i sugestie dotyczące grafiku przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej - na formularzu lub drogą mailową do poniedziałku do godz. 12.

Jednocześnie, bardzo prosimy tych z Was, którzy do tej pory tego nie zrobili, o przesłanie składów drużyn na nowy sezon. Pozwoli to uniknąć błędów w statystykach, pozwoli wprowadzić porządek zarówno w protokołach meczowych, jak i na stronie, skróci Wam też czas wypełniania protokołów przedmeczowych, a nam znacznie ułatwi pracę.

We wszystkich sprawach dotyczących:

  •  przekładania meczów
  •  aktualizacji składów czy statystyk

prosze o kontakt z Piotrem Majakiem:

+48  515 554 436

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W każdej lidze zagra 10 zespołów – cieszmy się, że pojawiło się sporo nowych ekip w naszym gronie, mamy też kilka powrotów doświadczonych drużyn, które wracają po dłuższej, lub krótszej, spowodowanej pandemią przerwie. Zagramy w systemie każdy z każdym.

Przypominamy też, że zdjęcia oraz video z naszych meczów można oglądać tu:

  • www.facebook.com/ligabemowska
  • https://www.instagram.com/ligabemowska/
  • www.youtube.com/ligabemowskatv

Zapraszmy do polubienia naszych profili i zaproszenia do tego swoich kolegów z drużyny i znajomych! Dzięki temu, z każdym sezonem będzie nas coraz więcej!

Życzymy emocjonującego sezonu i do zobaczenia w niedzielę!

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy