Zgłoszenia indywidualne - Sezon Jesień 2020

Jak co sezon zapraszamy tych z Was, którzy nie mają swoich drużyn do zapisów indywidualnych! Nie macie swojej ekipy, albo ta, w której graliście się rozpadła? Znajdziemy Wam nowy zespół! Mamy kilka drużyn, które szukają wzmocnień i uzupełnień składu, by móc swobodnie rywalizować tej jesieni.

 

Co sezon otrzymujemy od Was wiadomości, że choć rozpadła się Wam drużyna, to dalej chcielibyście kontynuować swoją grę w naszych rozgrywkach. Mamy też sygnały, które drużyny szukają uzupełnień w składzie.  Dlatego kolejny raz, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponujemy ponownie rozwiązanie, które z pewnością znacznie ułatwi możliwość gry tym z Was, którzy nie mają własnych zespołów.

Wystarczy, że wyślecie do nas maila i podacie kilka podstawowych informacji:

imię i nazwiskowieknumer telefonupozycja na boiskudoświadczenie z Ligi Bemowskiej lub innych rozgrywekpoziom zaawansowania

Email zgłoszeniowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Im więcej będzie informacji, tym łatwiej będzie nam dopasować Was do odpowiedniego zespołu, by gra sprawiała Wam wiele radości. Po wysłaniu zgłoszenia w ciągu kilku dni skontaktujemy się z Wami i postaramy się znaleźć Wam ekipę, w której będziecie mogli pokopać tej wiosny. Zapraszamy!

Przy okazji przypominamy: jeżeli nie jesteś jeszcze naszym fanem na facebooku zapraszamy do kliknięcia LUBIĘ TO na profilu Ligi Bemowskiej, czy dodania nas na Instagramie! Zachęcamy również do polecania naszej strony znajomym!

Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy