( 1 : 1 )
Lato 2022 Dziewiąta Liga
  • wtorek, 02 sierpień 2022
  • 21:15

104' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
138' Jose Gutierez Zimmer Biomet
110' Clemens Peyrelongue Zimmer Biomet
104' Mateusz Zawadzki II Chłopcy do bicia
110' Jose Gutierez Zimmer Biomet
1Jose Gutierez Zimmer Biomet

Spotkanie pomiędzy Chłopcami do bicia, a Zimer Biomet zostało rozegrane 2 sierpnia późno porą i było to ostatnie starcie tego dnia. Nie jest to wymarzony sezon dla gospodarzy. Po pierwszych czterech meczach zajmują zaledwie ósmą pozycję w tabeli, jednakże to oni zdobyli pierwsze trafienie w tym widowisku, a dokładnie uczynił to Mateusz Zawadzki, który bezbłędnie wykorzystał podanie kolegi i z zimną krwią umieścił piłkę w siatce. U przeciwników była widoczna chęć zdobycia gola i tworzyli oni sporo groźnych sytuacji, aż w końcu drogę do bramki znalazł Clemens Peyrelongue, który to w 10 minucie doprowadził do wyrównania. Gra od tamtego momentu była wyrównana i oglądaliśmy duże zaangażowanie obu ekip, aczkolwiek żadnej z nich do przerwy nie udało się zdobyć bramki. Po zmianie stron goście przejmują kontrolę nad grą, to u nich widać było przewagę nad piłką. Tworzyli wiele sytuacji i narzucali tępo gry, jednak mieli problem z finalizowaniem wypracowanych akcji. Bramkę w drugiej części meczu oglądaliśmy dość późno, bo zaledwie 2 minuty przed końcem gry. Ofensywną akcje faulem przerwał zawodnik Gospodarzy, a przed szansą z rzutu wolnego stanął Jose Guiterez, który to bezpośrednim strzałem umieścił piłkę w siatce, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie i jednocześnie wywalczając trzy punkty tego wieczoru. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2