( 0 : 3 )
Lato 2022 Dziewiąta Liga
  • wtorek, 26 lipiec 2022
  • 21:15

138' Sebastian Jakóbczyk Filarecka Fighters
134' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
126' Daniel Dzięgielewski Filarecka Fighters
125' Daniel Dzięgielewski Filarecka Fighters
124' Sebastian Jakóbczyk Filarecka Fighters
113' Sebastian Jakóbczyk Filarecka Fighters
107' Daniel Dzięgielewski Filarecka Fighters
104' Daniel Dzięgielewski Filarecka Fighters
138' Michał Śliwiński Filarecka Fighters
134' Szymon Nowak Filarecka Fighters
126' Michał Śliwiński Filarecka Fighters
125' Sebastian Jakóbczyk Filarecka Fighters
113' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
107' Łukasz Bocki Filarecka Fighters
104' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
1Daniel Dzięgielewski Filarecka Fighters

Spotkanie między Alconem, a Filarecką było ostatnim spotkaniem we wtorkowy wieczór. Mimo tego, że mecz był rozgrywany na samym końcu to po zawodnikach nie było widać zmęczenia po całym dniu. Byli wręcz pełni energii i gotowi na zacięty pojedynek. Już w czwartej minucie goście mieli rzut rożny. Rozegrali go wzorowo. Długa piłka na dalszy słupek i "Dzięgiel" kończy wolejem po dalszym słupku. Na 2:0 podwyższył nie kto inny jak Dzięgielewski. W 13 minucie podwyższył Niedobylski i było już 3:0.Po kwadransie gry to wreszcie gospodarze zadali cios. Dokładniej Christian Rieva, który sprytnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Filarecka tego dnia jednak była nie do zatrzymania, a zwłaszcza Dzięgielewski. Kolejne minuty to ciągła kontrola ekipy w czerwonych koszulkach. Dzięgiel zapakował piłkę jeszcze dwa razy do siatki i w 26 minucie wygrywali już 1:6. Wtedy właśnie stracili druga bramkę,ale mimo tego nie zatrzymali się i przed końcem meczu trafili dwukrotnie ustalając wynik na 2:8.