( 3 : 3 )
Wiosna 2023 - Totalbet 1. Liga 7x7
  • niedziela, 28 maj 2023
  • 11:00

148' Władysław Oryszczuk Moszna Squad
139' Karol Nowak Moszna Squad
137' Filip Szewczyk Moszna Squad
131' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
130' Karol Nowak Moszna Squad
128' Michał Burzyński Moszna Squad
109' Władysław Oryszczuk Moszna Squad
106' Filip Szewczyk Moszna Squad
102' Mariusz Popek Moszna Squad
139' Damian Metryka Moszna Squad
137' Damian Metryka Moszna Squad
131' Bartek Goździewski Moszna Squad
130' Bartek Goździewski Moszna Squad
128' Filip Szewczyk Moszna Squad
109' Karol Nowak Moszna Squad
106' Karol Nowak Moszna Squad
102' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
1Filip Szewczyk Moszna Squad

O 11:00 rozpoczął się kolejny mecz w niedzielnym maratonie. Tym razem Moszna Squad podejmowała Zjazd. Od samego początku do ataku ruszyli gracze w czarnych trykotach. Przyniosło to efekt w postaci trafienia z 2 minuty autorstwa Mariusza Popka po kapitalnej akcji ekipy gospodarzy. Chwile później goście odpowiedzieli. Rafał Matyjaszczyk wykorzystał podanie od swojego kolegi z drużyny i mieliśmy 1:1. Chwile później gospodarze ponownie zaatakowali. Najpierw Filip Szewczyk w 6 minucie,  a trzy minuty później Władysław Oryszczuk. Następnie mecz się uspokoił i mieliśmy przestój w trafieniach do około 20 minuty. Wtedy zaatakowali gracze w żółtych trykotach. Najpierw w 20 minucie do siatki trafił Matyjeszczyk. Jeszcze przed przerwa Zjazd zdołał wyrównać po niefrasobliwej interwencji jednego z obrońcy, który skierował piłkę do własnej siatki. Tym samym do przerwy mieliśmy 3:3. Po zmianie stron to jednak Moszna pokazała kto rządzi na boisku. Konsekwentnie punktowali swoich rywali, aż dobili do 8 oczek kończąc spotkanie wynikiem 8:3. Po tym spotkaniu gospodarze znaleźli się na drugiej pozycji w tabeli z dużymi szansami na mistrzostwo, a Zjazd został na ostatniej pozycji w tabeli.