( 2 : 3 )
Wiosna 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • niedziela, 07 maj 2023
  • 17:00

150' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
150' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
148' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
145' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
133' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
117' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
112' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
110' Daniel Małż RKS Huragan Czeczotka
137' Adam Rosa Abnegat
124' Adam Rosa Abnegat
105' Łukasz Kazana Abnegat
150' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
148' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
133' Daniel Małż RKS Huragan Czeczotka
110' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
1Łukasz Kazana Abnegat
1Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka

Początek spotkania rozgrywano w wolnym tempie. Obie drużyny ewidentnie badały możliwości rywala. W 5 min. rzut rożny wykonywała ekpia Abnegatu, gdzie po dośrodkowaniu Łukasza Kazana, piłkę strzałem głową do bramki skierował Paweł Gałązka. W 10 min. stały fragment, tym razem z rzutu wolnego, przypadł Huraganowi Czeczotka. Do piłki podszedł Bartek Dymerski, który na krótko rozegrał piłkę z Danielem Małżem i ten celnym strzałem huknął w górny róg bramki rywala. Po 2 min. ten sam duet, lecz w odwrotnej kolejności, doprowadził do objęcia prowadzenia przez drużynę grającą w granatowych trykotach. Dymerski otrzymał piłkę od Małża, zakiwał się w polu karnym i przy odrobinie szczęścia udało mu się przebić przez szeregi obronne rywala, gdzie ostatecznie położył bramkarza i dopełnił formalności. W 17 min. nastąpiła dziwna sytuacja, gdzie piłkarze wpadli na siebie i poprzewracali się na piłkę. W całym zamieszaniu najprzytomniej zachował się Dymerski, który zagarnął piłkę, po czym podwyższył na 3-1 dla Huraganu. Przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Jan Mazurkiewicz, który otrzymał piłkę od Adama Rosy i będąc tyłem do bramki sprytnym strzałem piętą pokonał bramkarza. W drugiej połowie Abnegat pobudzony bramką kontaktową, od razu zabrał się za odrabianie strat. Na ich drodze za każdym razem stawał Karol Paluszek, broniący strzały głównie w wykonaniu Rosy. W 33 min. Huragan podwyższył prowadzenie, gdzie po podaniu Karola Kardasia, swojego hattricka skompletował Bartek Dymerski.  5 min. później Rosa wyłożył piłkę na 5 metr do Łukasza Kazana i Abnegat ponownie złapał kontakt. Jak się okazało, na niewiele to się jednak zdało, ponieważ od 45 min. Huragan odjechał na kolejne 4 bramki i po 2 golach Karasia, Sioka oraz jednej Dymerskiego, zasłużenie zgarnęli 3 punkty.