( 2 : 5 )
Wiosna 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • niedziela, 02 kwiecień 2023
  • 19:00

149' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
138' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
128' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
127' Bartek Dymerski RKS Huragan Czeczotka
121' Karol Kardaś RKS Huragan Czeczotka
102' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
149' Bartosz Kaczor RKS Huragan Czeczotka
138' Bartosz Kaczor RKS Huragan Czeczotka
127' Adam Modzelewski RKS Huragan Czeczotka
102' Bartosz Kaczor RKS Huragan Czeczotka
1Jakub Sierociński AJS Parts

Pochmurna Niedziela nie zniechęciła zawodników RKS-u Huragan Czeczotka oraz AJS Parts. Wynik meczu już w 2 minucie otworzył Adam Siok, a podawał mu Bartek Kaczor. Na odpowiedz nie czekaliśmy długo. W 6 minucie spotkania z rzutu wolnego uderzył Kuba Sieniszewski. Na zegarze była 13 minuta i może dla niektórych ta cyfra jest pechowa, ale nie dla Artura Klimaczewskiego, który wykorzystał podanie od Rafała Kabala i było 1:2. To nie wszystko, bo wcześniej wymieniony Kabala pozazdrościł koledze i w tej samej minucie strzelił na 1:3. W 15 minucie ładnym dryblingiem popisał się Sieniszewski, który zagrał do Klimaczewskiego mieliśmy już 1:4. RKS zaczynał od środka, ale piłkę momentalnie przejął Klimaczewski, który zagrał do Sieniszewskiego i było 1:5. Każdy już spisywał na straty drużynę gospodarzy, ale całkiem niepotrzebnie. W 21 minucie rzut wolny Kardaś i mamy 2:5. Huragan próbował jeszcze swoich sił w 1 połowie ale niestety nie udało im się nic zdziałać. Natomiast po przerwie postanowili zagrać wysoko i to im pomogło, gdyż w 27 minucie mamy już 3:5 po strzale Dymerskiego. Niespełna minutę później było już 4:5, a strzelcem bramki był Siok. Ekipa AJS była już zestresowana ale na ratunek w 30 minucie przyszedł Rogala, który trafił na 4:6. Na kolejna bramkę nie musieliśmy długo czekać, bo już w 31 minucie wynik podwyższył Klujewski i goście znów mieli trzy gole przewagi. W 33 minucie znowu duet Klimaczewski - Sieniszewski wystąpił w głównej roli i było 4:8. Huragan się nie poddawał walczył do ko}ca. W 38 minucie było 5:8 za sprawa Dymerskiego. Czas nieubłaganie zbliżał się do końca. W 44 minucie drużynie gości postawiła praktycznie kropkę nad i. Bramkę zdobył Kacper Okręwach i było 5:10. Gospodarzy stać było już tylko na jedno trafienie, które ustaliło wynik na 10:6 dla AJS Parts.