( 3 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • niedziela, 02 kwiecień 2023
  • 16:00

125' Kacper Słowikowski Szybki Shot
125' Ivan Khomyn Szybki Shot
120' Ivan Khomyn Szybki Shot
148' Jarosław Mamaj UKS Południe Czosnów
143' Andrzej Bogucki UKS Południe Czosnów
124' Artur Abramczyk UKS Południe Czosnów
104' Kuba Szczepaniak UKS Południe Czosnów
125' Jakub Majewski Szybki Shot
120' Kacper Słowikowski Szybki Shot
148' Kuba Szczepaniak UKS Południe Czosnów
124' Kuba Szczepaniak UKS Południe Czosnów
1Kuba Szczepaniak UKS Południe Czosnów

W meczu Szóstej Ligi Szóstek pomiędzy Szybkim Shotem i UKS Południe Czosnów w naszej zapowiedzi obstawialiśmy remis i jak się okazało, to była celna prognoza. Spotkanie to rozpoczęło się z drobnym opóźnieniem z powodu „gumy” jaką złapała w trasie ekipa z Czosnowa, ale ta sytuacja podziałała na nich motywująco, gdyż to oni jako pierwsi znaleźli drogę do siatki. Konkretnie Kuba Szczepaniak, który trafił na 0:1 po indywidualnej akcji. Potem oglądaliśmy sporo walki w środku pola, ale nie miało to przełożenia na zmianę wyniku. Aż do 20 minuty, wtedy zaczął się rollercoaster w wykonaniu obu drużyn. Do wyrównania doprowadził wtedy precyzyjnym strzałem przy słupku Ivan Khomyn, ale w 24 minucie Łukasz Adamczyk uderzył na 1:2 i znowu UKS prowadził. Odpowiedź Shotów była zabójcza. W ostatnich 60 sekundach pierwszej połowy gospodarze za sprawą Kacpra Słowikowskiego i ponownie Khomyna zadali dwa skuteczne ciosy i to oni do szatni schodzili przy przewadze 3:2. Po zmianie stron tempo nieco się uspokoiło i przez dłuższy czas nie oglądaliśmy kolejnych goli. I ponownie oba zespoły zostawiły najlepsze na koniec. W 41 minucie po bramce samobójczej załoga w pomarańczowych trykotach odskoczyła na 4:2 i wydawało się, że już jest po zawodach. Szczególnie że znakomicie między słupkami spisywał się Anton Dychenko. Jednak w 43 minucie nie miał szans po wolnym Andrzeja Boguckiego, który mocnym strzałem zmniejszył straty do 4:3. Na 120 sekund przed końcem Czosnów dopiął swego. Najlepszy na murawie Szczepaniak idealnie wypatrzył Jarka Mamaja, a ten z bliska skierował piłkę do bramki i mieliśmy 4:4. Jak się okazało, ten rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka. Wydaję się, że ten podział punktów po naprawdę ciekawym widowisku, chociaż z pewnością nikogo nie zadowalał, był sprawiedliwy.