( 2 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 5. Liga 6x6
  • niedziela, 07 maj 2023
  • 19:00

148' Paweł Nykytczyn Raptusy Ursus
142' Jakub Kadej Raptusy Ursus
132' Paweł Nykytczyn Raptusy Ursus
131' Robert Grzesiak Raptusy Ursus
125' Mateusz Gajek Raptusy Ursus
115' Robert Grzesiak Raptusy Ursus
134' Jakub Pernal Teraz Kolska
127' Krystian Leszko Teraz Kolska
109' Dawid Głowacki Teraz Kolska
142' Robert Grzesiak Raptusy Ursus
131' Tomasz Syczyński Raptusy Ursus
115' Szymon Szczepański Raptusy Ursus
134' Dawid Szadkowski Teraz Kolska
127' Jacek Tarasiuk Teraz Kolska
1Robert Grzesiak Raptusy Ursus

O godzinie 19:00 na stadionie przy ulicy Obrońców Tobruku 11 zmierzyły się drużyny Raptusy Ursus i Teraz Kolska. Obie ekipy weszły bardzo mocno w mecz, zaczynając go na wysokiej intensywności. Raptusy zaczęły mecz od kilku strzałów na bramkę rywali. Przeciwnicy nie dawali za wygraną i również tworzyli sobie dogodne sytuacje. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 9 minuty, kiedy to pięknym strzałem po długim słupku popisał się zawodnik gości, Dawid Głowacki. Po tym golu ekipa z Ursusa wzięła się do odrabiania strat ale bramkarz rywali był niemal nieomylny i nie pozwolił na to. Aż do 15 minuty gdzie sam na sam z bramkarzem wyszedł zawodnik Raptusów, Robert Grzesiak, wyrównując wynik spotkania. Następne minuty meczu były bardzo wyrównane i obie drużyny grały bardzo zawzięcie. W ostatniej minucie pierwszej części gry gola strzela Mateusz Gajek i to Raptusy wychodzą na drugą polowe z jedno bramkową przewagą. Druga część gry zaczęła się jednak pod dyktando gości, którzy już w 27 minucie wyrównali, za sprawą Krystiana Leszko po asyście Jacka Tarasiuka. W 31 i 32 minucie Raptusy pokazały klasę i podwyższyły prowadzenie na 4:2, po golach Grzesika i Pawła Nykytczyna. 34 minuta gola kontaktowego zdobył Kuba Pernala po asyście Dawida Szadkowskiego. Chłopaki z Kolskiej raz za razem tworzyli sobie dogodne sytuacje, ale na ich drodze stawał bramkarz drużyny z Ursusa, Kuba Uchnal. Na kolejną bramkę było nam trochę poczekać, bowiem dopiero w 42 minucie meczu Grzesiak popisał się pięknym podaniem do Jakuba Kadeja, który się nie pomylił i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. W 48 minucie spotkania gola dla Raptusów z rzutu wolnego strzelił Nykytczyn. Na wyróżnienie zasługują Grzesiak i Nykytczyn, którzy byli motorami napędowymi swojej drużyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3 dla Raptusów, które mogą cieszyć się z kolejnych 3 punktów.