( 0 : 2 )
Wiosna 2022 Czwarta Liga Szóstek

150' Jakub Majewski Szybki Shot
1Kacper Słowikowski Szybki Shot

Spotkanie Mi-Home Team z Szybki Shot w ramach Czwartej Ligi Szóstek zapowiadało się na zacięte, ale od pierwszego gwizdka lepiej prezentowali się nominalni goście. Zespół w żółto-czerwonych strojach był pewny w obronie, a i w ataku od początku pokazywał więcej konkretów. I w 12 minucie SS wyszli na prowadzenie po golu samobójczym. Po kwadransie mogli podwyższyć na 0:2, ale piłka obiła słupek, lecz po chwili już dopięli swego, gdy piłkę do siatki skierował Kacper Słowikowski. Gospodarze starali się odgryzać, ale zawsze na posterunku był Anton Dychenko. Jak się okazało, rezultat do przerwy już się nie zmienił. Po zmianie stron M-H T próbowali zdobyć kontaktowego gola, ale nie wychodziło im to. A Shoty nadal wyglądali bardzo pewnie. I to oni zadali decydujący cios. W 50 minucie rozgrywający dobre zawody Jakub Majewski podał do najlepszego na placu Słowikowskiego, a ten po raz drugi wpisał się na listę strzelców, ustalając rezultat tego meczu na 0:3. Szybki Shot po porażce na inaugurację w pełni się zrehabilitował i zainkasował pierwsze trzy oczka tej wiosny. Z kolei Mi-Home Town jeszcze musi poczekać na premierowe zwycięstwo.