( 1 : 1 )
Wiosna 2022 Czwarta Liga Szóstek

124' Rafał Jóźwik Filarecka Fighters
141' Sylwester Gwiazda KTS Chimera
139' Piotr Kos KTS Chimera
131' Jakub Jabłoński KTS Chimera
125' Bartek Piotrowski KTS Chimera
139' Adrian Smoliński KTS Chimera
131' Bartek Piotrowski KTS Chimera
1Bartek Piotrowski KTS Chimera

W spotkaniu Czwartej Ligi Szóstek pomiędzy Filarecka Fighters i KTS Chimera faworytami byli nominalni goście, ale przewidywaliśmy, że czeka ich tu trudna przeprawa. I tak faktycznie było. Pierwsza odsłona była niezwykle zacięta i przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero w 24 minucie wynik otworzył Rafał Jóźwik, ale odpowiedź KTS-u była natychmiastowa. Aktywny tego dnia Bartosz Piotrowski na raty pokonał golkipera rywali i do przerwy było 1:1. Po zmianie stron zawodnicy w niebieskich strojach zaatakowali odważniej i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 31 minucie Piotrowski wystąpił tym razem w roli asystenta, a piłkę do siatki skierował znajdujący się ostatnio w dobrej formie Jakub Jabłoński. Rezultat 1:2 jeszcze nie dawał Chimerze wygranej, więc ta poszła za ciosem. W 39 minucie Adrian Smoliński zagrał do Piotra Kosa, a ten mocnym strzałem przy słupku podwyższył na 1:3. A po chwili Sylwester Gwiazda po dobitce ustalił stan rywalizacji na 1:4. KTS Chimera nie bez problemów, ale pokonała ambitnie walczącego przeciwnika i dzięki temu awansowała już na trzecią pozycję. Filarecka Fighters zaś po raz kolejny pokazała się z dobrej strony, ale na pierwsze punkty będzie musiała jeszcze trochę poczekać.